Advert

15 TEMMUZ ŞEHİTLER TURNUVASI KAZANANI ONAYSPOR OLDU

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi sponsorluğunda, Aydınlı Dede Korkut Spor Kompleksinde Altınordu Spor Kulübü'nün alt yapısı olan Onayspor'un ev sahipliğinde düzenlenen 15 Temmuz Şehitler Turnuvası düzenlendi.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER TURNUVASI KAZANANI ONAYSPOR OLDU
Bu içerik 1856 kez okundu.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi sponsorluğunda,  Aydınlı Dede Korkut Spor Kompleksi'nde Altınordu Spor Kulübü'nün alt yapısı olan Onayspor'un ev sahipliğinde düzenlenen 15 Temmuz Şehitler Turnuvası düzenlendi.

 

Turnuvaya ; Onayspor, Aydınlıspor, Üsküdar Salacakspor, Sultanbeyli Belediye Spor, Şifaspor, Kurtköyspor, Ünalanspor ve Şile Yıldızspor takımları katıldı. Turnuvayı takip edenler arasında Tuzla Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir, Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, Ak Parti Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Salih Gündoğdu, Tuzla Şifaspor Başkanı Mehmet Üşen, Büyük Birlik Partisi Tuzla Teşkilat Başkanı Nafiz Hacıalioğlu, Tuzlaspor A.Ş. alt yapı hocaları Bayram Sevindik ve Alper Akgün, Tuzla'nın futbol adamı Ahmet Yaman, Orhanlıspor'un yeni Teknik Direktörü Metin Çağıl, Özel Umut Okulları Spor Koordinatörü Ümit Sümer de yer aldı.


8 takımın yer aldığı turnuvada takımlar 4'erli iki grupta mücadele ettiler. B gurubunda; Onayspor, Sultanbeyli Belediyespor, Üsküdar Salacakspor, Aydınlıspor mücadele ederken, Onayspor ve Üsküdar Salacakspor B Grubu'ndan yarı final oynamaya hak kazanan takımlar oldular.

A Grubunda ise Şifaspor, Ünalanspor, Şile Yıldızspor, Kurtköyspor mücadele etti. A grubunda yarı finale yükselen takımlar ise Ünalanspor ve Şifaspor oldu. Yarı finalde Şifaspor ile eşleşen Üsküdar Salacakspor  rakibini 2-0 yenerek finale yükselen ilk takım oldu. Yarı finalin bir diğer mücadelesinde ise rakibini tek golle geçen Onayspor bir diğer finalist oldu. 


15 Temmuz Şehitler Turnuvası'nın final karşılaşmasında Onayspor Üsküdar Salacakspor'u 3-1 yenerek şampiyon oldu. Şampiyon takıma kupasını Tuzla Gençlik Spor Müdürü Tolga Demir verirken, ikinci olan Üsküdar Salacakspor'a kupasını Tuzlapress Gazetesi Sahibi Erkan Şensoy, 3. olan Ünalanspor'a da kupasını ise Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin verdi. 


Turnuvaya katılan tüm takımların oyuncularına  günün önemini hatırlatan birer teşekkür belgesi ile madalya hediye edildi. 

 

GRUP MÜCADELELERİ
A GRUBU                                                                                  B GRUBU
Şifa spor -Kurtköyspor : 2-2                                    Aydınlıspor- Ü.Salacakspor: 2-2         Ünalanspor-Şile Yıldız spor: 4-1                             Onayspor- Sultanbeyi Bld. Spor: 5-0
Şifaspor-Şile Yıldız spor: 4-0                                  Sultanbeyi Bld. Spor- Aydınlıspor: 00
Ünalanspor- Kurtköyspor: 5-0                                Onayspor- Ü. Salacakspor: 4-2
Şile Yıldızspor- Kurtköyspor: 2-2                            Ü. Salacakspor- Sultanbeyli Bld.Spor: 2-1
Şifaspor- Ünalanspor : 4-4                                      Aydınlıspor- Onayspor: 3-2

 YARI FİNAL
 Şifaspor-Ü. Salacakspor: 0-2
 Onayspor- Ünalanspor: 1-0
 FİNAL
 Onayspor- Ü.Salacakspor: 3-1 

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

MUHABİR: BURAK TUNÇ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BORÇ AÇIKLANDI
BORÇ AÇIKLANDI
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ