Advert

TUZLASPOR A.Ş' NİN RAKİPLERİ TRANSFERDE NELER YAPTI ?

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Tuzlaspor A.Ş' nin rakipleri gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor.

TUZLASPOR A.Ş' NİN RAKİPLERİ TRANSFERDE NELER YAPTI ?
Bu içerik 883 kez okundu.
Advert

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Tuzlaspor A.Ş' nin  rakipleri gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor.  

Tuzlaspor A.Ş. sahibi Fevzi İlhanlı'nın sportif Direktörlüğe Numan Polat, Teknik Direktörlüğü de Ercümend Coşkundere'yi getirerek ligdeki hedefini de büyüten Tuzlaspor A.Ş.'nin rakipleri de transfere devam ediyor.


Konya Anadolu Selçukspor takımını çalıştıran eski hocamız Gürses Kılıç transferde daha çok gurbetçi genç oyunculara yöneldi. Sezona iddiali bir şekilde hazırlanan, Başkanlığını Süleyman Hurma, teknik direktörlüğünü  milli takımın ve Beşiktaş'ın eski futbolcusu Oktay Derelioğlu'nun yaptığı Karagümrükspor transferde daha çok Süper Lig tecrübesi olan futbolcuları tercih ediyor. 
Ahmet Dursun' un yönetimini aldığı Tokatspor'da transferin hareketli takımı. Fethiyespor, Bugsaşspor, Kırklarelispor gibi takımlar ise transferde rakiplerine nazaran daha  sessiz kalmayı tercih ediyor.


SİVAS BELEDİYESPOR 
Halide Edip Adıvarspor'dan Serkan Yavuz, Mersin İdman Yurdu'ndan Mesut Ağgül, Demir Grup Sivasspor'dan İbrahim İşçi, Tokatspor'dan Murat Cömert ve Ercüment Eray Ataklı, Sarıyer'den Ali Zorlu, Osmaniyespor'dan Emrah Bedir, Bayburtspor'dan Güray Gazioğlu, Erokspor'dan Günay Şakar, Nazilli Belediyespor'dan Berkay Öztuvan ve Etimesgutspor'dan Halil İbrahim Can, Yeşil Bursa' dan  Mehmet Fatih Ayık


FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.

 
Eskişehirspor'dan Bilal Aziz, Gümüşhanespor'dan Benjamin Fuchs,  Trabzonspor U19'dan  Kutay Yokuşlu, Karabükspor'dan Ergin Keleş,  Çaykur Rizespor'dan Turgut Doğan Şahin, Al-Wakra' dan Sanharib Malki, Adana Demirspor'dan Yiğit İncedemir,  Hansa Rostock' tan Selçuk Alibaz, Kırıkhanspor'dan Erkan Sancar, Bodrumspor'dan Muhammed Birkan Tetik, Gölcükspor'dan  Emre Oral


KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
Trabzonspor U16 takımından Melih Kabasakal, AZ Alkmaar U21 takımından  Furkan Kurban, Rot Weiss Ahlen'den  Sinan Özkara ve Emre Karaca, Bucaspor'dan Hüseyin  Koç,  ADO  U21'den Kürşat Çil, Almere City U21'den  Samet Bulut, Dordrecht  U21'den  Emre Gürcüoğlu, Tekirdağspor'dan Vedat Saygı, Adliyespor'dan Celal Hanalp, Van BBSK'dan  Zekeriya Çakırca, Tepecikspor'dan  Yılmaz Lüle, Kemerspor 2003'ten  Görkem Dalmaz


ETİMESGUT BELEDİYESPOR
Aydınspor 1923'ten Çağlayan Menderes, Yusuf Yıldırım ve Hasan Gündem,  Mersin İdman Yurdu'ndan  Abdurrahman Türkmen ve Mahmut Metin , Ofspor'dan  Yunus Emre Kirdal, Sultanbeyli Belediyespor'dan  Feyzullah Şahin Güneş, Çatalcaspor'dan Eyüp Delibalta, Van BBSK'den Temel Taşkın, Gölcükspor'dan Furkan Öztürk,  Erzin Belediye'den Umut Koray Öz,  Gölcükspor'dan  Sercan Yılmaz, Nazilli Belediyespor'dan  Nuh Aşkın, Van BBSK'den Haydar Deniz, Y.Altındağ Belediye'den  Bekir Turaç Boke


BANDIRMASPOR
Bugsaşspor'dan Rıza Efendioğlu, Bursaspor'dan Mete Sevinç,   Kırklarelispor'dan Yusuf Akyel,Gölcükspor'dan Ömer Boz,  Eyüpspor'dan  Baturay Arslanhan,  Bartınspor'dan  Ramazan Taş,  Nazilli Belediye'den  Fatih Üge,  Etimesgut Belediye'den  Umut Koray Öz,  Konya Anadolu Selçukspor'dan  İbrahim Ak


BUGSAŞSPOR
Manisaspor'dan  Ömer Buğdaycı, 12 Bingölspor'dan Muhammed Burak Çelik,  Osmanlıspor'dan Ahmet Eyüp Türkaslan, Utaş Uşakspor'dan Şahin Fıstıkçı


DARICA GENÇLERBİRLİĞİ


Menemen Belediyespor'dan  Aytaç Deniz , Erokspor'dan Adem Aydın,  Niğde Belediye'den  Eren Tokat, Adanaspor'dan  Uğur Taşdemir,Erbaaspor'dan Salih Reyis,Osmaniyespor'dan  Ahmet Önal,  Bucaspor'dan Abdullah Balikuv, Gölcükspor'dan Ahmet Kutluer, Yeni Orduspor'dan  Tuncay Fındıkçı, Bayburt Ö.İ.'den  Coşkun Yılmaz , Tekirdağspor'dan  Muhammed Oğuzhan Ceylan,  Tekirdağspor'dan Emre Alan, Sarıyer'den Kemal Tokak


FETHİYESPOR
Konyaspor'dan Halil İbrahim Pekşen, Kahramanmaraşspor'dan  Yakup Zorlu,Gümüşhanespor'dan Kağan Söylemezgiller


KAHRAMANMARAŞSPOR
Tuzlaspor'dan Lider Koç ,Erokspor’dan  Abdulkadir Akyıldız,  Kırıkhanspor'dan  Fırat Demir,  Akhisar U21'den  Safa Ali Memnun,  Tarsus İdman Yurdu'ndan  Ahmet Caner Cukadar


KIRKLARELİSPOR
Şanlıurfaspor'dan İbrahim Demir,  Sultanbeyli Belediyespor'dan Fatih Dalgıç,  Manisa Büyükşehir Belediyespor' dan  Semih Durmuş,
 Trabzonspor U19 takımından Abdurrahim Dursun


MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Şanlıurfaspor'dan  Artun Akçakın, İstanbulspor'dan  Onur Kolay,  Denizlispor'dan  Ömer Kulga,  Altay'dan  Fatih Gül,  Tekirdağspor'dan Onur Parlar,  İstanbulspor'dan Zafer Şensoy, Altay'dan  Murat Türkkan , Umut Sönmez(Boştaydı), Diyarbekirspor'dan Fatih Demirlek,Bugsaşspordan Ömer Bozan 


MENEMEN BELEDİYESPOR
Kemerspor 1923'ten Deniz Ataç,  Göztepe'den Fethi özer,  Keçiörengücü'nden Umut Pusat, Osmanlıspor'dan Ali Özgün, Batman Petrol'den Erman Taşkın, Düzcespor'dan Serhat  Baştan, Mersin İdman Yurdu'ndan Bekir Can Sönmez,  Yeni Malatyaspor'dan  Taşkın Çalış,  Ofspor'dan  Selim Şahin,  Bayburt Ö.İ. 'den  Eren Açıkgöz, Bergama Belediyespor'dan  Jiyan Yavuz,  Darıca Gençlerbirliği'nden  Hakkı Yıldız,  Van BBSK' den  Tayfun Aydoğan


PENDİKSPOR
Pendikspor Kastamonuspor 1966'dan Ömer Can Sokullu, Menemen Belediyespor'dan Yıldıray Koçal,  Çaykur Rizespor'dan Ozan Papaker,  Sivas Belediyespor'dan  Tunay Acar, Dardanelspor'dan Ahmet Yazar, Medipol Başakşehir'den Okan Saracoğlu, Karagümrükspor'dan Erdinç Çepeoğlu, Çorum Belediyespor' dan Mehmet Zahit Çınar, Keçiörengücü'nden  Hüseyin Güngör, Utaş Uşakspor'dan  Hasan Gündoğdu, Gölcükspor'dan Oktay Balcı,  Derincespor'dan  Muratcan Özel, Keçiörengücü'nden Hüseyin Güngör


ŞANLIURFASPOR
Kahramanmaraşspor’dan Okan Şahingöz, Bucaspor'dan Emre Özkan ve Sancar Yıldırım, Hacettepe'den  Yasin Davus , Fethiyespor'dan Metin Sevinç, Sancaktepe'den  Samet Akaydın, Bayrampaşa'dan Benhur Keser,  Bugsaşspor'dan Cebrail Karayel ve
Ömer Bozan, Bucaspor'dan  İbrahin Şirin , Sancaktepe'den Selim Kayacı , Karaköprü Belediye'den Oğuzhan Acar ve Rıdvan Bingöl,  Kahramanmaraşspor'dan Okan Şahingöz,Pendikspordan  Yaser Hacımustafaoğlu, Giresunspordan  Onur Demir, Eskişehirspordan Aykut Akgün,Şuvalandan Orta Mirkail Seidoğlu, 


TARSUS İDMAN YURDU
Osmaniyespor FK' dan Erkan Cengiz, Serkan  Küçük, Alper Yener ve  Ferhat Duman, İstanbulspor'dan Muhammed Ali Kurt,  Mersin İdman Yurdu'ndan Mahmut Metin,  Fenerbahçe U21 'den Anıl Demir,  Mersin İdman Yurdu'ndan  Nurullah Kaya, Fenerbahçe U21'den  Abdurrahman Canlı, Tire 1922' den  Mümin Aysever, Kastamonuspor 1966'dan Abdullah Halman,Anagold 24 Erzicanspor'dan Emir Can Sayar, Kastamonuspor 1966' dan Onur Güney


TOKATSPOR
Yeşil Bursa'dan Arif Şahin,  Aydınspor 1923'ten  Ramazan Karaca,  Silivrispor'dan Barış Bakır,  Gençlerbirliği'nden Berat Tosun, İnegölspor'dan İsa Akgöl ve Anıl Şahin, Altınordu'dan Berk Erel ve Onur Demir, Etimesgut Belediyespor'dan Berat Çetinkaya


ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 Karagümrükspor'dan  Halil Uysal, Antalyaspor'dan Tolga aktekin ,Orduspor'dan Kemal Cingirt , İstanbulspor'dan Yunus Emre Yalçın, Yeni Orduspor'dan  Turan Yılmaz,  Keçiörengücü'nden  Okan Eken,  Altay'dan  Hüsamettin Yener, Tuzlaspor'dan Onur Uslucan .Turgutluspor'dan Rıdvan Coşkun,

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

MUHABİR: BURAK TUNÇ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FİKRET ORMAN BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY
FİKRET ORMAN BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY
Beşiktaş'ın Borcunun, 2 Milyar 495 Milyon 267 Bin TL Olduğu Açıklandı
Beşiktaş'ın Borcunun, 2 Milyar 495 Milyon 267 Bin TL Olduğu Açıklandı