Advert

BAŞKAN YAZICI'DAN TAM DESTEK

Tuzlaspor A.Ş. Sportif Direktörü ve Genel Menajeri Numan Polat ile Tuzlaspor A.Ş. Basın Sözcüsü Gazetemizin sahibi Erkan Şensoy, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN YAZICI'DAN TAM DESTEK
Bu içerik 1237 kez okundu.

Tuzlaspor A.Ş. Sportif Direktörü ve Genel Menajeri Numan Polat  ile Tuzlaspor A.Ş. Basın Sözcüsü Gazetemizin sahibi Erkan Şensoy, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya yurtdışında bulunan Tuzlaspor A.Ş. sahibi ve  Başkanı Fevzi İlhanlı’nın selamlarını ileten Polat, Başkan Yazıcı ile yeni sezonun planlaması, Tuzlaspor A.Ş. ve Tuzla Belediye Stadı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Yazıcı'dan Tam Destek.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın son derece sıcak karşılayarak, tüm sorunları çözmek adına kendine iletilmesinin ardından, özellikle Tuzla Belediye Stadındaki geçen sene yaşanan olumsuzlukların ve eksiklerin sorun olmaktan kalkması için derhal gereken talimatları vermesiyle, Tuzla Belediye Stadı’nda çalışmalar takımımızın ilk antrenmanına kadar tamamlanacak.

Başkan Yazıcı’ya stadın çim zemini eksikleri ile ilgili durumunun da bilgilendirilmesiyle de bu konu ile ilgili derhal çalışmaların başlatılarak sahanın yapılması konusunda talimat veren Yazıcı İlçemizin takımı Tuzlaspor A.Ş’nin başarılı olmasını arzu ettiğini ve herzaman yanlarında destek olacağını belirtti.

Tuzlaspor A.Ş  Resmi sosyal Medya sayfalarından ziyaret ile ilgili olarak aşağıdaki paylaşımı verdi.

Tuzlaspor A.Ş

 Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'yı Tuzlaspor A.Ş. Sportif Direktörü ve Genel Menajerimiz Numan Polat ile Tuzlaspor A.Ş. Basın Sözcümüz Erkan Şensoy makamında ziyaret ederek hem yeni Tuzlaspor A.Ş.' yi hemde önümüzdeki sezonun planlaması hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Özellikle geçen sene yaşanan Tuzla Belediye Stadı'ndaki olumsuzluklar ve eksikliklerin sorun olmaktan kalkarak Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı' nın derhal konuya hassasiyet göstermesi ve tüm eksikliklerin tamamlanması için, Tuzlaspor A.Ş. kulübünün en önemli sorunu olan stad zemininin de derhal hazır hale getirilmesi konusunda vermiş olduğu talimatlarla bugün itibari ile çalışmalar başlatılmıştır.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya göstermiş olduğu yakın ilgi ve sıcak karşılama ile her zaman ilçemizin takımı Tuzlaspor A.Ş' ye destek olacağını söyleyerek, yanımızda olduğunu belirtmesinden dolayı Tuzla'ya ciddi bir yatırım düşüncesinde olan başta Başkanımız Fevzi İlhanlı olmak üzere Tuzlaspor A.Ş. yönetimi olarak teşekkür ederiz.

Başkan Yazıcı ile yapılan görüşmenin ardından Tuzlaspor A.Ş sportif Direktörü Numan Polat Ankara^ya Kızılcahamam kampına hareket ettl.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla belediyesi tuzlaspor a.ş Dr.Şadi Yazıcı Fevzi İlhanlı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FATİH TERİM'DEN MHK AÇIKLAMASI
FATİH TERİM'DEN MHK AÇIKLAMASI
LARİN ORTALIĞI KARIŞTIRDI
LARİN ORTALIĞI KARIŞTIRDI