Advert

FARK YARATAN ŞÖFÖRLÖR PROJESİ

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi ve Pendik Minibüsçüler Derneği, fark yaratan bir projeyi daha hayata geçiriyor.

FARK YARATAN ŞÖFÖRLÖR PROJESİ
Bu içerik 1111 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Pendik Minibüsçüler Derneği’ne bağlı Pendik ve Tuzla minibüs hattında  çalışan şoförlere proje kapsamında eğitim veriyor.

Proje kapsamında katılımcılara/şoförlere; etkin iletişim yolları, iş kazası ve meslek hastalıklarından korunma yöntemlerini sıralayarak gerekli önlemleri almayı,  tehlikelerden kaynaklanacak risklere karşı gerekli önlemleri almayı, acil durumlarda gerekli tedbirleri almayı, beslenme ile ilişkili kavramları ve beslenmenin insan sağlığındaki önemi, temel ilkyardım becerileri, sürüş psikolojisine ilişkin kavramlar, trafikte sürücü sorumlulukları ve davranışları ve toplu ulaşımda dezavantajlı gruplarla ilişkilerin önemi anlatılıyor.

Pendik Minübüscüleri Derneği Başkanı Vedat Açıkgöz, rekabetin had safhada olduğu bu zamanda minibüs camiası olarak bu rekabeti lehimize çevirmek için kurumsallaşma yolunda planlarımızı uyguluyoruz dedi.

Araçlarımızı GPRS ve 5 kamera ile takip ediliyor, tüm şoförlerimiz tek tip kıyafet ile işini icra ediyor, şoförlerimizin tamamına Tuzla Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle uzman eğitimcilerle MEB onaylı sertifikalı eğitimler veriliyor dedi.

 Açıkgöz, Pendik ve Tuzla şoförleri her zaman farklıdır sloganıyla sözlerini tamamladı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, fark yaratan şöförler projesi kapsamında Tuzla ve Pendik hattındaki minibüsçülere eğitimlerimiz devam ediyor.


Hedefimiz bireyi mesleğe adapte ederek, kişisel yeteneklerinin geliştirmesine imkan sağlamaktır dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FATİH TERİM'DEN MHK AÇIKLAMASI
FATİH TERİM'DEN MHK AÇIKLAMASI
LARİN ORTALIĞI KARIŞTIRDI
LARİN ORTALIĞI KARIŞTIRDI