Advert

Erdoğan'dan HDP açıklaması: Parlamentoya girmesini destekleyenler hesabını verecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PKK'dan hesap sorulacağını söylerken HDP ve CHP'yi işaret ederek "Parlamentoya girsinler diye destek verenler hesabını verecek" dedi.

Erdoğan'dan HDP açıklaması: Parlamentoya girmesini destekleyenler hesabını verecek
Bu içerik 463 kez okundu.

Partisinin kadın 5. kadın kolları olağan kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"ALÇAKLARDAN KATLİAMLARIN HESABINI SORACAĞIZ"

Şehit yakınlarımız gönüllerini ferah tutsun. Bir haftada 56 teröristi imha ettik. Onlar inlerine girecek. Biz onları inlerinde takip edeceğiz. Bu devlet kime şefkat göstereceğini kime de kadife eldivenin içinde demir yumruğunu indireceğini çok iyi biliyor. Parlamanetoya girsinler diye onlara destek verenler de bunun hesabını verecekler. Nereye gizlenirse gizlensinler. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar. Sırtlarını kime dayarlarsa dayansınlar. Alçaklardan katliamların hesabın muhakkak soracağız.

"DİĞER PARTİLERİN TOPLAMINI GERİDE BIRAKTIK"

Kadınların siyasete katılımında AK Parti ile zirveye ulaşıldı. Diğer siyasi partilerin toplam üye sayısını bile geride bıraktık. Türkiye'de kadın kolları kongresi yapan ilk ve tek parti AK Parti'dir. 2005 yılında yaptığımız kongre ile siyasi parti tarihimizde yeni bir dönemi başlattık. 53 kadın vekilimiz bulunuyor. diğer siyasi partilerde böyle bir şey yok. Bunların 45'i teşkilatlarımızdan gelen arkadaşlarımızdır. Nereden nereye geldiğimizin açık ispatı. Kadınlar hayatın her alanında varlıklarını en güçlü şekilde hissetirmekle kalmıyor başarıları ile bulundukları yeri hak ettiklerini gösteriyorlar. Türkiye'nin AK Parti yönetiminde sadece kadınlar konusunda değil her alanda nereden nereye geldiğinin en yakın şahitleri sizsiniz.

https://www.f5haber.com/siyaset/parlamentoya-girmesini-destekleyenler-haberi-1046573/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
YOLLAR AYRILDI !
YOLLAR AYRILDI !