Advert

MİNİK ALPER'İN ÖZEL HEDİYESİ

MİNİK ALPER'İN ÖZEL HEDİYESİ
Bu içerik 1320 kez okundu.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan’ın talimatı ve Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ın girişim ve katkılarıyla, 7 yaşındaki lösemi hastası Alper İlker Kazan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hayali gerçekleştirilerek 1 gününü çok sevdiği polis abileriyle beraber geçirmişti.

 

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ın talimatıyla evinden alınan küçük Alper, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde telsiz başında, devriyede polis motosikletiyle,  deniz de deniz polisi teknesinde ve havada polis abileriyle polis helikopterinde, en güzel günlerinden birini yaşayarak giydiği polis üniforması ile Tuzla’da farklı ve özel bir gün geçirmişti.

 

Tuzlapress Gazetesi olarak, bizde dergimizde ve internet sitemizde bu haberi yayınlayarak Tuzla’dan Türkiye’ye haber yapmıştık.

Dergimizde yayınladığımız haberi özel bir tablo haline getirerek, bir tanesi İstanbul İl Emniyet Müdürümüz Dr. Mustafa Çalışkan’a, bir tanesi Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman’a ve diğeri de bu özel günün kahramanı küçük Alper’e verilmek üzere Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman’a hediye etmiştik.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü  ekipleri bugün tablomuzu küçük Alper’i evinde ziyaret ederek ona hediye ettiler.

Ayrıca İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü adına Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüzün şahsımıza ilettiği teşekkürleri ile de son derece mutlu olduk.

Değerli kardeşimiz Alper İlker Kazan’a bu özel günü yaşatan başta İstanbul İl Emniyet Müdürümüz Dr. Mustafa Çalışkan’a, Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman ile Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline bu mutlu tabloya bizleri de vesile ettikleri için Tekses Medya Tuzlapress Ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE