Advert

Bilal Erdoğan ve eşi Reyyan Erdoğan'ın Üçüncü Çocukları Dünyaya Geldi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan ve eşi Reyyan Erdoğan'ın üçüncü çocukları dünyaya geldi.

Bilal Erdoğan ve eşi Reyyan Erdoğan'ın Üçüncü Çocukları Dünyaya Geldi
Bu içerik 975 kez okundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşiEmine Erdoğan'ın yedinci torunları dünyaya geldi. Necmeddin Bilal ve Reyyan Erdoğançiftinin üçüncü çocukları, bu sabaha karşı dünyaya gözlerini açtı.

Medipol Mega Bağcılar Hastanesi'nde doğan ve "Fatıma Serra" adıverilen kız bebek ile anne Reyyan Erdoğan'ın sağlık durumlarının iyi olduğuöğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan ile geliniReyyan Erdoğan'ın, Ömer Tayyip ve Ali Tahir adında iki çocukları daha bulunuyor.

"BİLAL ERDOĞAN'DAN 'ÇİÇEK YERİNE BAĞIŞ YAPIN' RİCASI"

Üçüncü kez baba olmanın sevincini yaşayan Necmeddin Bilal Erdoğan,yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: "Fatıma Serra kızımız, bu sabaha doğru dünyaya gözlerini açtı. Allahkızımızı vatana, millete, ümmete, din-i mübin-i İslam'a hadim eylesin. Bir, ikigün Medipol Mega Bağcılar'dayız, lütfen çiçek göndermeyiniz. Bunun yerineToplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) ya daDarülaceze'ye 'Fatıma Serra niyetine' bağış yapmanız, bizim için ehvendir. Allahgelip gelemeyen, dua eden tüm dost ve yakınlarımızdan razı olsun."

https://www.sondakika.com/haber/haber-bilal-erdogan-ve-esi-reyyan-erdogan-in-ucuncu-11158191/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
YOLLAR AYRILDI !
YOLLAR AYRILDI !