Advert

KENDİNİ GELİŞTİR, ÖĞRENCİYİ YETİŞTİR

KENDİNİ GELİŞTİR, ÖĞRENCİYİ YETİŞTİR
Bu içerik 1635 kez okundu.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, "Kendini Geliştir, Öğrenciyi Yetiştir-4" projesi kapsamında öğretmenlere yönelik mesleki ve kişisel gelişim seminer programının dördüncüsüne 11 Eylülde 2018’de başlıyor.

Daha öncede eğitim camiasında örnek seminer çalışması olarak gösterilen program, öğretmenlerin yüksek talebi üzerine dördüncüsü organize edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı resmi okullarda görev yapan 2 bin 448 öğretmen, kurum tarafından hazırlanan http://tuzla.meb.gov.tr/seminer/ adresi üzerinden tercih ederek, istedikleri seminer ve atölye çalışmalarına katılacak.

Tuzlalı öğretmenler, seminer programında Cumhurbaşkanlığı Bilişim Uz. Buğra Ayan, Türk Dil Kurumu Başkanlığını yapmış olan Prof. Mustafa Kaçalin,  Astrofizkçi Dr. Selçuk Topal, TRT Sanatçıları Seda Gökkadar, Mustafa Arı, yılın akademisyeni seçilen MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özcan, Prof. İsmail Hakkı Kadı, film yönetmeni Dr. Mustafa Ablak, Silikon Vadisine Türkiye Cumhuriyetini temsilen ilk Teknoloji Girişimcisi Salih Kükrek, Çek Cumhuriyeti Mili Eğitim Bakanlığı tarafından kurulan ITC International öğretmen eğitim merkezinin yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, Araştırmacı Tarihçi Ahmet Sefa Özkaya, Uz.Psikolog Selin Özkan gibi kendi alanında isim yapmış birçok değerli şahsiyetle tanışacaklar.

Uluslar arası eğitimcilerin bulunduğu bu program İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Karma Bölgesel Stratejik Ortaklık TR01-KA201-035379 Our Work To Extract Ores projesinin uluslararası eğitimcileri tarafından da destekleniyor. Yurtdışından gelen yabancı eğitmenler İngilizce öğretmenlerine yönelik konferans ve workshop çalışması yapacaktır.

 Program Kitabına aşağıdaki  Linkten ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/g9FPVV

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla milli eğitim ahmet alireisoğlu eğitim okul
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ