Advert

ŞEHİR OKULLARI’NDA DERS ZİLİ ÇALDI!

Şehir Koleji, 2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemine, 10 Eylül 2018 Pazartesi günü büyük bir törenle açılış yaparak başladı.

 ŞEHİR OKULLARI’NDA DERS ZİLİ ÇALDI!
Bu içerik 830 kez okundu.

         Öğrencilerin coşku içerisinde tören alanında yerini alması, ardından İstiklal Marşı’nın okunması Törendeki heyecanı daha da arttırdı.

         Şehir Koleji yönetici kadrosu, donanımlı öğretmen kadrosu ve idari personel kadrosu ile Eğitim-Öğretim yılının bu ilk gününde tam kadro ile görevlerinin başında hazır bulundular.

         Şehir Koleji Genel Müdürü Hayati Oktay, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında akademik açıdan uygulanacak eğitim programları hakkında bilgi verdi. Velilere öğrencilerin başarısı için okuldaki öğretmen ve yöneticilerle sürekli iletişimde olmalarını belirtti. Öğrencilere başarının anahtarlarını anlatarak, yeni Eğitim-Öğretim yılında sağlık, başarı ve özveri dilediğini belirtti.

           Törende, 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi 8. Sınıflar Okul 1.’si Emir Eğilli’nin başarıya ulaşmanın yollarını arkadaşlarına anlatması, CAMBRIDGE ESOL Sertifikalarını almaya hak kazanan Emir Eğilli, Furkan Arslan, Süleyman Kağan Özşalap, Ahmet Mustafa Şener, Ece Sönmez, Efe Bekteş, Ahmet Kağan Suerdem ve LONDON COLLEGE OF MUSİC Sertifikası almaya hak kazanan Zenan Özeniril ile il bazında yapılan Karate yarışmasında 1.olan Yusuf Efe Er tüm misafirlerden büyük alkış aldı.

          3.sınıf öğrencisi Hazel Sakar’ın şiirini okumasının ardından Öğrencileri temsil eden renkli balonların gökyüzüne uçurulması ve ders zilinin çalmasıyla Şehir Koleji’nde yeni Eğitim-Öğretim yılı başlamış oldu.

          Tuzlapress Gazetesi olarak, Şehir Koleji öğrencilerine, öğretmenlerine ve velilerine hayırlı, bol başarılı bir yıl olmasını temenni ederiz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE