Advert

RANDEVUSUZ BİRE BİR

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Halk Günü'ne katılan vatandaşlarla birebir görüşerek vatandaşların sorun, çözüm ve önerilerini dinledi.

RANDEVUSUZ BİRE BİR
Bu içerik 967 kez okundu.

Tuzla'da yaşamanın bir ayrıcalık olduğu ilçemizde, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Halk Günü'ne katılan vatandaşlarla birebir görüşerek vatandaşların sorun, çözüm ve önerilerini dinleyerek onlar ile sohbet etti. 

Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan esnaf ve mahalle ziyaretleri ile birlikte, her hafta perşembe günleri makamında Tuzlalılarla randevusuz görüşen Başkan Yazıcı, tüm Tuzlalılarla doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşlar, Başkan Yazıcı'ya sorunlarını dile getirirken,  Başkan Yazıcı, Tuzla Belediye Başkanlığı'nı dolduran vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinleyerek notlarını aldı. 

Başkan Yazıcı'nın halkla bir araya geldiği  günde, halk kendilerine yönelik gösterilen ilgiden ve Başkan Yazıcı'yla bir araya gelerek sorunlarını dile getirmekten memnuniyet duydular. 

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ