Advert

KANDEMİR TEŞKİLATLARDA

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Van,Denizli ve Manisa İl Teşkilatlarını ziyaret etti.

KANDEMİR TEŞKİLATLARDA
Bu içerik 817 kez okundu.

Sabah saatlerinde tarifeli uçakla Van'a gelen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e, Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut ve Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Mahmut Gürcan eşlik etti. İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yürütme kurulu üyeleri ve AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi Esma Görgül Özdemir tarafından karşılanan Kandemir ve beraberindekiler, daha sonra parti binasına geçerek burada yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Kandemir, yapılacak çalışmaların ve yaklaşan yerel seçimlerin yol haritasının istişare edildiği görüşmenin ardından Kadın Kolları Van İl Başkanı Havva Duran ile Gençlik Kolları Van İl Başkanı Kadir Özbilge'yi de makamlarında ziyaret etti. Kandemir, daha sonra ilçelerin genel durumunu görüşmek üzere Van ilçe başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti Teşkilat Başkanı Kandemir Van'da, System.String[]

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yerel seçimlerden Denizli teşkilatının büyük bir başarıyla çıkacağını söyledi.
Kandemir, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Murat Baybaturile AK Parti Denizli İl Başkanlığını ziyaret etti.
İl yönetimi ile yapılacak çalışmalar ve yerel seçimlerde izlenecek yol haritasının istişare edildiği görüşmenin ardından ilçe başkanlarıyla da görüşen Kandemir, yaptığı açıklamada, Denizli'nin yerel seçimlerde, ilçe ve büyükşehir belediyelerinde çok iyi bir netice alacağını iddia etti.
Kandemir, yerel seçimlerden Denizli teşkilatının büyük bir başarıyla çıkacağına olan inancının tam olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: 
"AK Parti önümüzdeki seçimlerde sadece Denizli'de değil tüm Türkiye'de iddialı. Denizli'nin il teşkilatının il yönetimi ve ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları ile genç ve dinamik bir yapısı var. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olmalıyız."Erkan Kandemir ve Murat Baybatur'a ziyaretlerinde, Denizli horozu figürlü plaket takdim edildi.

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Van ve Denizli'den sonra Manisa İl Başkanlığını ziyaret etti.Başkan Kandemir Manisa'nın yerel seçimlerden başarı ile çıkacağına inandığını dile getirirken ,Teşkilatın buna hazır olduğunu gördüğünü dile getirdi.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

Erkan Kandemir
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RESMEN FENERBAHÇE'DE
RESMEN FENERBAHÇE'DE
SÜPER LİG'DEN SERİE A'YA...
SÜPER LİG'DEN SERİE A'YA...