Advert

BAŞKANLAR STARTI VERİYOR

Tuzla’nın futbolda göz önündeki ve Türkiye’nin takip ettiği takımı Tuzlaspor A.Ş. için başkanlar startı veriyor.

BAŞKANLAR STARTI VERİYOR
Bu içerik 1616 kez okundu.

Tuzla’nın futbolda göz önündeki ve Türkiye’nin takip ettiği takımı Tuzlaspor A.Ş. için başkanlar startı veriyor.

1954 yılında kurulan Bal Ligi’nden TFF 2. Lig’e uzanan süreçte başarıları ile Türkiye’de gündem olan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yıllarca emek harcadığı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’un başkanlığında başarılara imza atan Tuzlaspor el değiştirdikten sonra şirketleşmiş ve A.Ş.  olmuştu.

Tuzlaspor A.Ş.’nin şimdiki Sahibi ve Başkanı Fevzi İlhanlı’nın vizyonu ve hedefi ile kurulan yeni kadrosu, TFF 2.Lig’de liderlik koltuğunda başarılı bir şekilde bir kez daha Türkiye’de gündeme oturdu.

Kulübü aldığı ilk gün hedefi gösteren, altyapı ve tesis önemli diyen Başkan İlhanlı, Tuzlaspor A.Ş.’yi en tepeye taşımak için kolları sıvamış ve bugün Tuzlaspor A.Ş. Fevzi İlhanlı önderliğinde yönetimi, teknik ekibi ve futbol takımı ile o hedefe doğru ilerliyor.

Tuzlaspor A.Ş. futbol takımının en önemli sorunu olan antrenman sahası ve TFF 1. Lig’e çıktığı anda ihtiyacı olan Stat için kazanmak birinci ilkesi olan iki başkan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzlaspor A.Ş. Sahibi ve Başkanı Fevzi İlhanlı önümüzdeki günlerde tesis ve Stad’ın startını veriyorlar.

Daha önceki röportajında “Altyapı bir futbol takımının her şeyidir. Önce tesis sonra altyapı ve başarı gelir. Bu konuda ilçemizin belediyesi  ve Başkanı ile beraber Tuzla’yı altyapı Cenneti olarak hazırlayacağımız, tesisler ve stad yapmak için her türlü fedakârlığa bende varım” diyen Başkan Fevzi İlhanlı’ya cevap bugün “ Elimizden gelen ne varsa bizde buradayız, Tuzlaspor A.Ş.’nin başarısı Tuzla’nın başarısıdır” diyen Tuzla'ya fark getiren vizyon Belediye Başkanı Dr. Şadı Yazıcı’dan geldi.

Tuzlaspor A.Ş. Kulüp Yöneticileri İsmet İlhanlı, Erkan Şensoy, Sportif Direktör Numan Polat ve Teknik Direktör Ercümend Çoşkundere’yi misafir eden Başkan Yazıcı “Stat konusunda zaten söz almıştık, bununla ilgili girişimlere hemen başlayarak hızlandıralım, tesis ve antrenman sahası konusunda da Fevzi Bey Federasyon ile gereken işlemlere başlayabilir yerimiz var, bir an önce startı verelim takımımızın başarısı için ne gerekiyorsa beraber yapalım’’ dedi.

Tuzlaspor A.Ş. Spor Kulübü Başkanı ve Sahibi Fevzi İlhanlı ''Tuzla'ya yaptıkları ile değer katan Belediye Başkanımıza Teşekkür Ediyorum, İnşallah Tuzla'yı ve Tuzlaspor A.Ş.'yı daha öncede söylediğim gibi hep beraber futbolun Anadolu Yakası'nda ki önemli futbolcu yetiştiren ve her sene bir üst ligi hedefleyen bir kulüp haline getireceğiz, birlik ve beraberlikten güç doğar'' dedi.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

HABER: EMİNE DEMİR

 

 

 

  

tuzlaspor a.ş tuzla tff 2. lig tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı fevzi ilhanlı tff
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BORÇ AÇIKLANDI
BORÇ AÇIKLANDI
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ