Advert

RESMEN ADAY

Yerel Seçimler öncesi İlçemiz Tuzla'da ilk Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan isim CHP'sin den Bülent Akköse oldu.

RESMEN ADAY
Bu içerik 1786 kez okundu.

Yerel Seçimler öncesi İlçemiz Tuzla'da ilk Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan isim CHP'sin den Bülent Akköse oldu.

Tuzla Adil Restaurant'da bugün verdiği kokteyl ile CHP'liler ile bir araya gelen Akköse Tuzla Belediye Başkanlığına Resmen Aday olduğunu açıkladı.

 

Misafirlerini kapıda karşılayan Bülent Akköse  daha sonra CHP'lilerin

tamamen doldurduğu Adli Restaurant da kendisinin  hayatını anlatan kısa tanıtımın ve İstiklal marşımızın  okunmasının ardından konuşmasını yaptı.

 

Tuzla Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıklamadan önce projelerini anlatan Akköse'yi CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla,Tuzla'da Belediye Başkanlığı Adaylığı açıklaması beklenen bir başka CHP 'li isim Salim Gürsoy, DP Tuzla İlçe Başkanı Yaşar Taşkıran,Nasuh Mahruki,Ahmet Ercan,Türkiye'nin ilk Kadın Cumhurbaşkanı adayı Gönül Saray ,siyasi parti temsilcileri,muhtarlar ve CHP'liler yanlız bırakmadı.

 

 

Tuzla'da  CHP 'nin ağır topu ve önemli ismi Cemil Ekşi'yi gözler salonda ararken CHP'liler Bülent Akköse'nin projelerini önce dağıtılan Aday kitapçığı ve sonrada kendinden dinlediler .

 

 

Bir çok projesini gündeme getiren Akköse bunları tek tek sıralarken Tuzla'yada 10.000 kişilik stad projesini hayata geçireceklerinide belirtti.

 

Nasuh Mahruki,Ahmet Ercan,Gönül Saray ve Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla'yı da sahneye davet eden ve mikrofon veren Akköse daha sonra yol arkadaşım ve en büyük desteğim dediği Eşini de davet ederek toplu olarak tanıtıma katılan misafirlere selam verdiler.

 

Tuzla Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıklayan Bülent Akköse'ye konuşmasının ardından salonda bulunan misafirleri  alkışlar ve türk bayrakları ile tempo tutarak destek verdiler.

 

 

Bu görevlere talip olmak bu cesareti göstermek de bir başarıdır,kazanırsınız kaybedersiniz orası ayrı ama önemli olan bu süreçte tüm adaylar çıktığında saygıyı sevgiyi ve yarın aynı sokaklarda aynı ilçede beraber olacağımızı unutmamaktır.

 

 

Bugün Bülent Akköse'nin Aday Adaylığı açıklamasında kendisine destek olarak gelen ve sahneye davet ettiği bir ismi herkesin TV,lardan ve Deprem deyince tanıdığı Prf.Dr. Ahmet Ercan için bir kaç cümle kurmadan olmayacağını düşündük.

''Hocam siz bir öğretim görevlisi,bir uzmansınız bugün davet edilmişiniz neden? destek olmak için, sahneye çıkıyorsunuz ne için? destek olmak için,kendi ağzınız ile Tuzla'ya yıllar önce geldim göl vardı kurudumu bilmiyorum diye Akköse'ye soruyorsunuz ,Tuzla'dan haberiniz yok,Tuzla ile ilgili konuşuyorsunuz, yok burda nüfus arttmış burda nüfus durdurulsunmuş,yok binalar yapılmış,bunlar olmazmış diye ve size yakıştımı?  bir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıklayan bir insanın programında sahnede T.C'nin Cumhurbaşkanı hakkında ,yakışmayacak kelimeler konuşmak ,parmağınızla 3 diyor diye işaret etmek ,hükümeti eleştirmek burası yerimi ? bunların, yada siz Bülent Akköse'ye destek olmayamı geldiniz ? yoksa kendinizi siyaset yaparak gündeme getirmek içinmi geldiniz ? Bakın sayemizde gündem oldunuz Hocam siz depremlere bakın hani dediniz ya konuşmanızda Bülent bey başkan olunca biz geliriz diye aman Hocam siz Tuzla'ya çay kahve içmeye gelin Tuzla'yı gezin öğrenin ,neler yapılmış bir bakın olmadı ,Belediyemize bir uğrayın sizin olmadığınız yıllar da hem de uzun yıllar da neler burda yenilenmiş görün yada biz size bir hatıra olarak gönderelim''...

 

Bugün Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan bizleri bizzat arayak davet eden Bülent Akköse'ye Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

 

 

 

 

TUZLA TUZLA SON DAKİKA TUZLA CHP
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA