Advert

SAMSUNLULAR BİR ARADA

Tuzlaspor A.Ş Spor Kulübü yönetimi bugün,Tuzla’nın yeni Kaymakamı Ali Akça‘yı hem ziyaret ederek hayırlı olsun derken aynı zamanda da Samsunlu olan Tuzlaspor A.Ş teknik ekibini Kaymakamımız ile bir araya getirdi.

SAMSUNLULAR BİR ARADA
Bu içerik 1023 kez okundu.

Tuzlaspor A.Ş Spor Kulübü bugün Tuzla’nın yeni Kaymakamı Ali Akça ‘yı hem ziyaret ederek hayırlı olsun derken aynı zamanda da Samsunlu olan Tuzlaspor A.Ş teknik ekibini Kaymakamımız ile bir araya getirdi.

 

 

Tuzlaspor A.Ş yöneticileri İsmet İlhanlı, Erkan Şensoy, Sportif Direktör ve Genel Menajer Numan Polat, Teknik Direktör Ercümend Çoşkundere ve Kaleci Antrenörü Engin Şengül Samsunlu olan Tuzla Kaymakamı Ali Akça‘yı ziyaret ederek 55 numaralı Tuzlaspor A.Ş formasını hediye ettiler.

 

 

İlçemiz Tuzla’nın Samsunlu Kaymakamı Ali Akça ve Tuzlaspor A.Ş’nin Samsunlu teknik direktörü ve yardımcı hocası Ercümend Çoşkundere ile Engin Şengül arasında geçen keyifli eski yılların sohbeti ile güzel bir ziyaret gerçekleşti.

 

 

Tuzlaspor A.Ş yönetimi ve teknik heyetinin ziyaretinden ve 55 numaralı Tuzlaspor A.Ş formasının takdiminden son derece memnun olduğunu dile getiren Akça, Kahramanmaraş karşılaşması öncesi takıma başarılar dilerken, mümkün olduğunca Tuzla’da ki maçlara geleceğini dile getirdi.

 

 

Tuzlaspor A.Ş heyetinin ayrıca selam ve sevgilerini ilettiği Tuzlaspor A.Ş’nin sahibi Fevzi İlhanı’ya da selamlarını ileten, futbolu yakından takip eden Kaymakam Akça, Tuzlaspor A.Ş’yi İnşallah bu sene sonun da TTF 1. Lig’de görmek istediğini iletti.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla kaymakamlığı tuzlaspor a.ş tuzla tuzla sondakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA