Advert

ŞEHRİYAZ MANZARA'DA HİZMETİNİZDEYİZ

Erkan Gayrimenkul Yatırım olarak Şehriyaz Aydınlı'dan sonra ,Şehriyaz Manzara Konutları'nda Kiralık ve Satılık Dairelerimiz ile yeni ofisimizde hizmetinizdeyiz.

ŞEHRİYAZ MANZARA'DA HİZMETİNİZDEYİZ
Bu içerik 1744 kez okundu.
Advert

Tuzla Aydıntepe ‘de İçmeler Köprüsü'ne yürüme mesafesinde olan 8 Blok'tan oluşan Şehriyaz Manzara Konutları’nda oturum başladı .

 

Hastane, okul, pazar, çarşı ve ulaşıma yürüme mesafesinde olan, yenilenen yonca yaprağı ile içmeler köprüsünün hemen üstünde bulunan, Şehriyaz Konutları 2+1 95 M2 99 M2 amerikan mutfak, 99 M2 101 ve 112 M2 kapalı mutfak ayrıca 3+1 tamamı deniz manzaralı , 149 M2 3+1  olan 6 tanesi 225M2 dublex toplam 517 dairesi ile Tuzla ‘nın ayrıcalıklı sitesi olmaya hazırlanıyor.

 

 

Pay ölçerli merkezi ısıtma sistemli, özel güvenlik, kapalı otopark bulunan sitede tüm dairelerde kapı giriş portmanto klima yerleri hazır olup sadece mutfaklarda elektrikli ocak kullanılacaktır.

Sitede ana giriş kartlı sistem .bariyer ve güvenlik 15 güne kadar hizmete girecek olup tüm dairelerde sıcak su ve ısınma kullanılmaktadır.

Tüm dairelerin aidatı 200 TL olarak belirlenen sitede Kiralık ve Satılık dairelerimiz mevcuttur.

 

 

Tuzla’nın gözdesi Şehriyaz Manzara da yeni ofisimizde sıcak çaylarınızı yudumlarken, sitenin sosyal ve fiziki konumlanmasını uzman personellerimizden dinleyerek, diğer firmalardan ayrıcalığımız olan farkımızı hissedeceksiniz. Önceliğimiz Şehriyaz Manzara Konutları’nın yeni misafirlerine rahat ve huzurlu bir ortam sağlamaktır.

 

SATILIK DAİRELER

Şehriyaz Manzara Konutların'da satışını yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz 2+1 ve 3+1 dairelerimiz tüm Bloklarda ve katlarda mevcuttur.

250.000 TL ile 500.000 TL arasında krediye uygun olan dairelerimiz bulunmaktadır.

 

 

KİRALIK DAİRELER

A1 ,A2, A3, A4, A5, B1, B2, B3 Bloklar 95 M2- 99M2-101 M2-112M2 bahçe kullanımlı ve katlarda bulunan 2+1 dairelerimizin kira bedelleri 1000TL ile 1300 TL arasında  deniz, doğa ve site içi manzaraları ile değişen rakamlarla kiracılarımızı beklemektedir.

 

 

B1, B2, B3 Bloklarda bulunan 149 M2 3+1 dairelerimizin tamamı deniz manzaralı olup 1500 TL ile 1700 TL arasında kira bedeli ile gene Kiracılarımızı beklemektedir.

 

 

Ayrıca 6 adet 225 M2 dublex daire bulunan konutlarda kiralık ve satılık olmak üzere dublex dairelerimizde bulunmaktadır.

Şehriyaz Manzara Konutları’nda tüm dairelerimizden 1 kira depozito alınacaktır. Kiralık olan dairelerimizde ev sahipleri tarafından teslim alındığında belirlenen eksikler müttahit firma tarafından eksikleri tamamlanarak eksiksiz olarak teslimleri kiracılarımız taşınmadan tamamlanacaktır

 

 

Kiralamaları yapılacak olan dairelerimizin mutlaka ailelere kiralanması konusunda firmamızın gerek  hassasiyetini göstereceğini belirtir yapılacak olan kontratların 4 nüsha olarak hazırlanarak mal sahibine site yönetimine ve emniyete teslim edilerek bir nüshası da firmamızda dosyalanacaktır.

 

 

Yapılacak olan kira kontratların da kira başlangıcı sitenin tamamen oturuma geçtiği tarihte başlatılacaktır. Kiralık olan dairelerimizi sahibinden.com- zingat.com – milliyet.com ve erkangayrimenkul.net sitelerinden görebilirsiniz.

ERKAN GAYRİMENKUL YATIRIM

0538 503 37 17

0536 733 37 47

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla şehriyaz manzara erkan gayrimenkul
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BOLUSPOR - GALATASARAY MAÇI ERTELENEBİLİR
BOLUSPOR - GALATASARAY MAÇI ERTELENEBİLİR
ALİ KOÇ, TALİSCA TRANSFERİNİ KAFASINA KOYDU
ALİ KOÇ, TALİSCA TRANSFERİNİ KAFASINA KOYDU