Advert

TUZLA'NIN YENİ DOKTORU

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif Ünlügedik Sayın, hastalara şifa vermek üzere muayenesinin kapılarını Tuzla'da açtı.

TUZLA'NIN  YENİ DOKTORU
Bu içerik 1247 kez okundu.

1976 yılın da Kahramanmaraş’ta doğan Sayın, Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’ni bitirmiş ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmış. Kanada’da Reprodüktif biyoloji ana başlığı altında,  erken doğuma dair çalışmalar yapmış ve 2006 yılında da doktorasını tamamlamış. Bu süreçte de çalışmalarını Kanada, Amerika ve İtalya’da, çeşitli uluslararası konferanslarda sözlü ve poster bildirileriyle sunmuş.
 
Çalışmalarına ve doktorluğa memleketinde devam etmeye karar veren Sayın 2008 yılında Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıları ve Doğum Bölümü’nü kazanmış. 2012 yılında ihtisasını tamamlamış ve tayini çıktığı Artvin-Borçka’ya da Devlet Hastanesi’nde görev almış. Mecburi Hizmetini tamamladıktan sonra İstanbul ‘a, Bayındır Hastanesine gelen Sayın 3 yıl hem İçereneköy de hem de Levent’teki hastanelerde hizmet vermiş.

Şuanda ise 2018 Haziran ayında Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi, Hatboyu caddesinde açtığı muayenesinde hizmet vermekte.

Op. Dr. Elif Ünlügedik Sayın Tuzla’da ki Muayenesinde Hafta içi sabah 09:00 ile akşam 18:00, hafta sonu ise 09:00 ile 15:00 (Pazar kapalı) arası hizmet vermektedir.

Ayrıca çevredeki hastanelere de anlaşması olduğunu belirten Sayın doğumları orada gerçekleştirdiğini de ekledi.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ
HABER: AYŞENUR TUVAŞ


 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA