Advert

TUZLA'DA ET HIRSIZLIĞI

Tuzla'da Şelale park' a çıkan yol üzerinde bulunan Atılgan Et ve şarküterinin et deposuna giren, İş yeri çalışanı gibi göstererek sabah saatlerinde yapılan hırsızlık aynı zamanda güvenlik kameralarına takıldı.yüzleri maskeli hırsızlar, 150 bin TL. değerindeki 2 ton 500 kilo eti çaldı.

TUZLA'DA ET HIRSIZLIĞI
Bu içerik 1432 kez okundu.

Tuzla'da Şelale park' a çıkan yol üzerinde bulunan ATILGAN ET ve şarküterinin et deposuna giren yüzleri maskeli hırsızlar, 150 bin TL. değerindeki 2 ton 500 kilo eti çaldı.

Tuzla’da et satışı yapan bir iş yerine giren hırsızlar, yarım saat içerisinde mağazanın deposunda bulunan iki buçuk ton eti, minibüse yükleyerek  kayıplara karıştı.

İş yeri çalışanı gibi göstererek sabah saatlerinde yapılan hırsızlık aynı zamanda güvenlik kameralarına takıldı.

Mağaza sorumlusu Haşim Daş, hırsızların kendilerine 150 bin liralık zarar verdiğini belirterek, hırsızların yakalanmasını istedi.
Tuzla’da et satışı yapan iş yerinden yapılan hırsızlık yaklaşık iki hafta önce gerçekleşti. Bir minibüsle iş yerine gelen maskeli sekiz hırsız, ellerindeki levye ile iş yerinin et deposuna girdi. Yaklaşık yarım saatte iki buçuk ton eti minibüse taşıyan hırsızlar olayın ardından kayıplara karıştı. Hırsızlık anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde hırsızların önce iş yerine minibüsle yaklaştıkları ve depoya levye ile girdikten sonra etleri taşımaları yansıdı.


Mağazanın sorumlusu Haşim Daş, “Sabahın erken saatlerinde mağazaya gelen sekiz kişi mağazamıza giriyor ve yaklaşık yarım saat gibi bir sürede depodaki etleri çalmışlar” dedi. Şuan 150 bin lira civarında zararları olduğunu belirten Haşim Daş, hırsızların en kısa zamanda yakalanmalarını istedi. Et mağazasının bir başka deposuna da bugün yeni bir hırsızlık girişimi olduğunu belirten Haşim Daş, aynı kişilerden şüphelendiklerini ifade etti.

http://www.gunes.com/gundem/tuzla-da-hirsizlar-is-yerinden-2-bucuk-ton-et-caldi-925818

tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORUCUN TELAFİSİ VAR AMA MAÇIN YOK
ORUCUN TELAFİSİ VAR AMA MAÇIN YOK
PAZAR GÜNÜNÜN HAKEMLERİ BELLİ OLDU
PAZAR GÜNÜNÜN HAKEMLERİ BELLİ OLDU