Advert

EĞİTİMLİ BİREY EĞİTİMLİ TOPLUM

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Singer sınıfı açıldı. Proje kapsamında Singer Dikiş Makineleri tarafından kuruma çeşitli makineler bağışlandı.

EĞİTİMLİ BİREY EĞİTİMLİ TOPLUM
Bu içerik 610 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nde sosyal sorumluluk projesi kapsamında singer sınıfı açıldı. Proje kapsamında Singer Dikiş Makineleri tarafından kuruma çeşitli makineler bağışlandı. Açılışa Singer Marka Müdürü N. Çiğdem Demirçeviren, Singer Satış Müfettişi Dinçer Gürsoy, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi yöneticileri, öğretmenleri ve kursiyerleri katıldı.

Singer Marka Müdürü N. Çiğdem Demirçeviren, Singer olarak; Sosyal sorumluluk projelerine büyük değer ve önem veren bir kuruluşuz. Bunun yanında kadınlar ve çocuklarla ilgili konular, başlıca yöneldiğimiz alanlar arasında diyebilirim. “Eğitimli Birey, Eğitimli Toplum” sloganı ile çok özel bir proje gerçekleştiriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye genelindeki Halk Eğitim Merkezlerinde 5 yıl boyunca eğitim kursları açmak üzere geçen yıl bir protokol imzalayarak projemize başladık.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, geçmişin değerlerini koruyan, bu günü değerli kılan, geleceğe değerler üreten kurum olan Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, yediden yetmişe herkesin ihtiyaç duyduğu alanda eğitim veriyor. Tuzla’mızın her yerinde, her yaş grubundan insanımıza yaşamları boyunca ihtiyaç hissettikleri alanlarda hızlı ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Hızlı ve kaliteli eğitim fırsatı sunarken bize katkı sağlayan Singer Dikiş Makineleri’ ne teşekkür ederiz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!