Advert

BAŞKAN YAZICI HALK İLE BİR ARADA

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Halk Günü'ne katılan vatandaşlarla birebir görüşerek vatandaşların sorun, çözüm ve önerilerini dinledi ve onlarla sohbet etti.

BAŞKAN YAZICI HALK İLE BİR ARADA
Bu içerik 1376 kez okundu.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bir perşembe klasiği haline gelen, halk gününe katılan vatandaşlarla birebir görüşerek, vatandaşların sorun, çözüm ve önerilerini dinleyerek onlarla sohbet etti. 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, oturan insanlarHaftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan esnaf ve mahalle ziyaretleri ile birlikte, her hafta perşembe günleri makamında randevusuz Tuzlalılarla görüşen Başkan Yazıcı, amaçlarının tüm Tuzlalılarla doğrudan iletişim kurmak, sorun ve taleplerine hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Vatandaşlar, Başkan Yazıcı'ya sorunlarını dile getirirken,  Başkan Yazıcı Tuzla Belediye Başkanlığı'nı dolduran vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinleyerek notlarını aldı. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve kalabalıkTuzla'da yaşamanın bir ayrıcalık olduğu ilçemizde, sorun ve taleplerinin en hızlı şekilde işleme alındığı Tuzla Belediyesi'nde Başkan Yazıcı'nın halkla bir araya geldiği  günde, halk kendilerine yönelik gösterilen ilgiden ve Başkan Yazıcı'yla bir araya gelerek sorunlarını dile getirmekten memnuniyet duydular. 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi halk günü dr. şadi yazıcı tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ