Advert

YANINIZDAYIZ

CHP Tuzla 2-8 Kasım tarihleri arasında, Lösemili Çocuklar haftası nedeniyle farkındalık etkinliği düzenledi.

YANINIZDAYIZ
Bu içerik 461 kez okundu.

CHP Tuzla İlçe Başkanlığının organize ettiği 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, hazırladıkları üzerinde “Yaşasın lösemili çocuklar. Umut ışığı ol kan vererek, Lösemili çocuklara. Maskeme değil gözlerime bak” yazılı dövizler ile Yayla Mahallesi esnafı ve çarşı pazarını gezerek farkındalık yarattılar.

CHP Tuzla 2-8 Kasım tarihleri arasında, Lösemili Çocuklar haftası nedeniyle farkındalık etkinliği düzenledi. CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, Tuzla Belediye Başkan Aday adayları Salim Gürsoy, Kadir Demiröz ve belediye meclis üyesi aday adayları ile birlikte Yayla Mahallesi esnafını ve çarşı pazarını dolaşarak ellerindeki yazılı dövizlerle farkındalık yaratıp, “Yaşasın Lösemili Çocuklar” diyerek Tuzlalılardan, hafta sonu Pazar günü Kızılay işbirliği ile düzenleyecekleri kan bağışı organizasyonuna davet ederek, kan bağışında bulunmalarını istedi.

“Lösemili çocukların yanındayız”

CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, yaptığı kısa konuşmada “Ülkemizde Lösemi hastalığından mustarip olmuş yüz binlerce çocuk var. Biz onların farkındayız. Onlardan haberimiz var. Asıl amacımız, bu bilinci onlar aracılığıyla topluma taşılayabilmek. Lösemili çocukların ve çocuklarımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.

HABER  .TUZLAPRESS GAZETESİ 

Haber Desteği ve Resimler İçin İstanbul Tuzla Gazetesine Teşekkür Ederiz.

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCUYLA ANLAŞTI
YOLLAR AYRILDI !
YOLLAR AYRILDI !