Advert

İLK ADAY KİNSİZ

Tuzla'nın tanınan iş adamı ve siyasetçi Fuat Kinsiz, Tuzla Belediye Başkanlığı aday adaylığı için bugün Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu yaptı.

İLK ADAY KİNSİZ
Bu içerik 1517 kez okundu.

Tuzla’nın tanınan iş adamı Fuat Kinsiz 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Tuzla Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı müracaatını Tuzla Ak Parti İlçe Başkanlığına gelerek Suat Durak'a yaptı.

1976 yılında Erzincan Refahiye’ de doğan ve 20 günlük iken İstanbul’a gelen Fuat Kinsiz 42 yıldır Tuzla’da ikamet ediyor.

İlk, orta ve liseyi Tuzla’da okuyan, Erzurum Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü mezunu, halen daha Atatürk Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Açık Öğretim İlahiyat bölümünü okuyan Kinsiz, Tuzla’nın tanınan firması Kinsiz Elektrik İnşaat Ltd. Şti’ nin de sahibi.

20 yıldır Tuzla’da özel sektörde elektrik taahhüt işlerinde yöneticilik yapan, Ak Parti’nin kuruluşu ile birlikte siyasete atılan Fuat Kinsiz, Ak Parti’de Sandık Başkanlığı, Mahalle Yönetim Kurulu Üyeliği, Mahalle Başkanlığı, İlçe Yedek Yönetimi, İlçe Ana Kademe Üyeliği görevlerinden sonra, Meclis üyeliği ve encümen başkan vekilliği görevlerinde bulundu.

Evli ve 6 çocuk babası olan Fuat Kinsiz Ak Parti’den 27. Dönem 1. Bölge Milletvekili adayı olarak gösterilmişti.

2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Tuzla Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu bugün yapan Fuat Kinsiz’ e Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!