Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hakkari'de 7 şehidimiz var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'deki patlamada 7 askerin şehit olduğunu, 25 askerin de yaralandığını, yaralı askerlerden 4'ünün durumunun ağır olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hakkari'de 7 şehidimiz var
Bu içerik 346 kez okundu.

Fransa'da 1. Dünya Savaşı'nın sona ermesinin 100. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen anma töreni ve Paris Barış Forumu'na katılmak üzere bugün Paris'e giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyareti öncesinde basın toplantısı düzenledi. Hakkari'deki mühimmat patlamasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Yedi şehidimiz var, 25 yaralımız var. Ağır olan dört yaralımızı da şu anda Ankara'ya ambulans uçakla getiriyorlar. İnşallah tedavilerine burada devam edecek. Rabbimden yaralılarımıza da şifalar diliyoruz. Şehitlerimize rahmet diliyoruz. İnşallah bira sonra Fransa Cumhurbaşkanı'nın daveti üzerine seyahat gerçekleştireceğiz"


İPE UN SERMEYE GEREK YOK

Suudi Arabsitan kaşıkçının katillerinin kim olduğpunu bşiliyor. O 15 kişi KAşıkçı'nı nfailini ve cesedin nerede olduğunu biliyor. Suudi başsavcı Türkiyeye ipe usermöeye geldi.

http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan-hakkari-de-siyaset-2775632/?z=146&utm_source=partners&utm_medium=F5Haber&utm_campaign=feed

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
REKORLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA
GALATASARAY'DA BÜYÜK KRİZ KAPIDA