Advert

DEVŞİRME ADAY ÇIKARMAYACAĞIZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanı Yaşar Sayan İstanbul ilçe ziyaretlerine ilçemiz Tuzla'dan başladı.

DEVŞİRME ADAY ÇIKARMAYACAĞIZ
Bu içerik 880 kez okundu.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcılığından İstanbul Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığına atanan  Yaşar Sayan, ''İstanbul Tuzla'dan başlar'' diyerek  teşkilat başkanı Kamuran Sayhan, Bölge Başkanı Kadir Turan ve İl yöneticileri ile beraber BBP Tuzla İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 

 

 

BBP  Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve yönetiminin karşıladığı Sayan yaklaşık 2.5 saat Tuzla'da kaldı.

 

 

Yerel  Seçimlerde hedeflerinin yüzde 3 olduğunu dile getiren Sayan '' İlk hedefimiz Sivas'ı almak. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun bize bıraktığı emanetine sahip çıkarak hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Bunun için tüm İl ve İlçelerde çok çalışmalıyız. Sivas'ta şuanda yüzde 38 ile öndeyiz'' dedi.

 

 

BBP İstanbul İl Başkanı Yaşar Sayan BBP Tuzla İlçe Başkanlığının kongre startını verdiğini söledikten sonra; '' İstanbul'da 3 milyon Sivas'lı var , İstanbul'da ve İlçelerinde yerel seçimlerinde Meclis Üyeleri çıkarmalıyız. Tuzla'dan da başarı bekliyorum. Ama buradan sölemek isterim; ''Devşirme aday çıkarmayacağız bu konuda da İlçe Başkanıma güveniyorum'' dedi. 

 

 

BBP Tuzla Kadın Kolları ile ayrı görüşen Başkan Sayan ; ''Hanımların daha etkili olduğunu, siyasetin içinde olarek etkin olmalarını istedi'' .

 

 

BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin; '' Kadın kollarının Tuzla'da etkili olduğunu BBP Tuzla İlçe Başkanlığının her geçen gün büyüdüğüne dikkat çekerek çalışmalarını sürdürdüklerini'' dile getirdi.

 

 

19 Kasım 2018 itibarı ile BBP' de  Yerel Seçimlerin startı verilerek Belediye Başkan Aday  Adayları ile Meclis Üyelerinin başvuruları başlayacak. 

 

 

İlçemiz Tuzla'da BBP' den Belediye Başkan  Aday Adaylarının ve Meclis Üyelerinin müracatları Tuzla İlçe Başkanlığına yapılacak. 

 

 

BBP İl Başkanı Sayan partililer ile sohbetlerinin ardından geç saatte Tuzla'dan ayrıldı.

 

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

HABER: AYŞENUR TUVAŞ

BBP TUZLA BBP TUZLA İLÇETEŞKILATI TUZLA SON DAKİKA
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORUCUN TELAFİSİ VAR AMA MAÇIN YOK
ORUCUN TELAFİSİ VAR AMA MAÇIN YOK
PAZAR GÜNÜNÜN HAKEMLERİ BELLİ OLDU
PAZAR GÜNÜNÜN HAKEMLERİ BELLİ OLDU