Advert

HADİSE'DEN GELEN TEPKİLERE YANIT

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde giydiği kıyafet ile tepkilerin hedefi olmuştu. http://www.haber3.com/hadiseden-gelen-tepkilere-yanit-3964151h.htm#ixzz4669fSvze

HADİSE'DEN GELEN TEPKİLERE YANIT
Bu içerik 1586 kez okundu.

Şarkıcı Hadise, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile son günlerde kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Hadise'nin, TV8'de yayınlanan 'O Ses Çocuklar' programında tercih ettiği kırmızı, mavive turuncu yatay şeritten oluşan elbisesi bazı izleyiciler tarafından Ermenistanbayrağına benzetilmişti. Bu iddia Azerbaycan medyasında da konu olunca güzel şarkıcı için sosyal medyada sert ithamlar ve hakarete varan cümleler paylaşıldı.

571374e767b0a965b49e5bbf.jpg

Bunun üzerine Hadise, sosyal medya üzerinden bir açıklamada bulundu. Aşık Veysel'in "Aldanma cahilin kuru lafına, kültürsüz insanın külü yalandır.  Hükmetse dünyanın her tarafına, arzusu, hedefi, yolu yalandır" dizelerine yer veren Hadise'nin açıklaması şöyle:

'Hakkımda yazılan çoğu şeye kulak bile asmıyorum genelde ama Türklüğüme, kültürüme, benliğime asılsız yorum yapan yüreği küçük insanlara gelsin bu sözler. Cahille cahil olmaktansa susmak lazım... Uğraşacak işiniz mi yok? Giydiğim kıyafeti uçuğu bucağı olmayan, insanlık dışı, hastalıklı hayal gücünüzle yorumlayamazsınız! Sosyal medya karalama meydanı değil. Herkese barış ve huzur dolu bir hayat ve dünyadiliyorum'http://www.haber3.com/hadiseden-gelen-tepkilere-yanit-3964151h.htm#ixzz4669iyRtr

 
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ