Advert

DEVLET VE STK ÖĞRETMENİNİN YANINDA

Akşam saatlerinde Tuzla Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Biyoloji Öğretmeni Ş. A. bir öğrencinin velisi olan F.O. tarafından şiddet görmesinin ardından, Eğitim Kenti Tuzla’nın eğitimcileri başta olmak üzere devlet yetkilileri seferberlik ilan etti

DEVLET VE STK ÖĞRETMENİNİN YANINDA
Bu içerik 1145 kez okundu.

Akşam saatlerinde Tuzla Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Biyoloji Öğretmeni Ş. A. bir öğrencinin velisi olan F.O. tarafından şiddet görmesinin ardından, Eğitim Kenti Tuzla’nın eğitimcileri başta olmak üzere devlet yetkilileri seferberlik ilan etti.

Eğitim Bir-Sen 4 Nolu Şube Başkanı Talat Yavuz, İstanbul Türk Eğitim 6 Nolu Şube Başkanı Sami Çelik, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Eğitim Bir-Sen Tuzla Şube Başkanı Metin Çangır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Ak Parti İlçe Başkanı Suat Durak, ilçemizdeki eğitim kurumlarının müdürleri derhal okula giderek, şiddet gören Biyoloji Öğretmenimiz Ş.A.’ı hem hastanede hem de karakolda yalnız bırakmadılar.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı derhal arayarak olaya müdahale ettiler. Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ın olayın hemen arkasından gerekli soruşturmayı yaparak verdiği talimat ile Mobil Okul Timi tarafından şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nün kutlandığı bu özel günde eğitimcilerimize şiddet amacı ile kalkan bu olayı ve şahsı kınıyor, öğretmenimize geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, şiddet gören öğretmenimizin anında yanında olarak her konuda destek veren, devletimize ve STK’lara ayrıca gösterdikleri bu duyarlılık için teşekkür ediyoruz.  

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla Tuzla Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla kaymakamlığı tuzla belediyesi tuzla ilçe emniyet müdürlüğü 24 kasım öğretmenler günü tuzla son dakika öğretmene şiddet son d
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF 2. LİG PLAY-OFF FİNALİ TRT SPOR'DA
TFF 2. LİG PLAY-OFF FİNALİ TRT SPOR'DA
ŞENOL GÜNEŞ DÖNEMİ BİTİYOR
ŞENOL GÜNEŞ DÖNEMİ BİTİYOR