Advert

DENİZCİLERDEN TUZLA EMNİYETİNE BÜYÜK DESTEK

Gisbir, Gisaş, Deri Organize Sanayi ve tersanelerin birlikteliği ile Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğüne bugün 12 araç ve 2 motorsiklet hibe edildi

DENİZCİLERDEN TUZLA EMNİYETİNE BÜYÜK DESTEK
Bu içerik 1292 kez okundu.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğüne bugün 12 araç ve 2 motorsiklet hibe edildi. Gisbir, Gisaş, Deri Organize Sanayi ve tersanelerin birlikteliği ile alınan araçlar Gisbir’in merkezinde gerçekleşen tören ile emniyete teslim edildi.

 

 

Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, GİSBİR Başkanı Murat Kıran ve yönetimi, GİSAŞ Başkanı Bilgehan Bayramoğlu ve yönetimi, Gisbir Başkan Yardımcısı Orhan Torlak, Celal Kopuz, Ali Gürün,  Erkal Uluslararası Nakliyat ve Ticaret A.Ş., GEMAK Gemi İnşaa Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kuzey Shipyard Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sanmar, Tuzla polis derneği, Tuzla Müftüsü Ali Erhun ve tersane temsilcilerinin katılımı ile saygı duruşu ve istiklal marşının ardından araçlar Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

 

 

Programın açılış konuşmasını yapan Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman; “İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak çok mutlu günümüzü yaşıyoruz. Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü için hazırlamış olduğumuz araç ihtiyaçımıza destek veren Gisbir, Gisaş ve bazı STK kurumlarının ve diğer tersane sahipleri arkadaşlarımız sayesinde, Tuzla İlçe Emniyet müdürlüğümüze 12 araç ve 2 motorsiklet kazandırmış bulunuyoruz. Kalitemizi gün ve gün arttırıyoruz, vatandaşımızın, buradaki esnafımızın ve STK’larımızın desteği ile herkese buradan teşekkür etmek istiyorum, Allah bu birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın" dedi.

 

 

Kahraman konuşmasını " 3 yıldır Tuzla’dayım gerçekten bir aile ortamında yaşıyoruz, herkese çok teşekkür ediyorum. Gisbir ve Gisaş hep yanımızda destek oldular. Tersanecilik sektörünün, Türkiye ve Tuzla için çok büyük bir kazanım olduğunu düşünüyorum, hepsi birbirinden değerli ve bizde her zaman onların yanındayız. Biz onlara destek olacağız, hep birlikte olduğumuz sürece her zaman daha güçlü olacağız" ifadeleri ile bitirdi.

 

 

Gisbir Gemi İnşa Sanayicileri Birliği Başkanı Murat Kıran yaptığı konuşmada;’’ 1971 yılında kurulan bir sivil toplum örgütü olarak Tuzlanın gelişiminde büyük payımız olduğunu düşünüyorum. Direk 23 bin çalışan Endirek 110 bin çalışan ile Tuzla’da varlığımızı idame ettiriyoruz. Polisimiz her zaman bizim dostumuz. Elimizden geldiğince her daim gerek Gisbir olarak gerek Tersanelere şahsen olarak elimizden gelen her türlü yardımı hiç sakınmadan hatta ikiletmeden elimizden geldiğince kriz demeden problem demeden yerine getirmeye çalışıyoruz. Emniyetimiz ile her zaman ilişkilerimiz iyi olmuştur’’ dedi. Kıran konuşmasında ;’’ Müdürümle sık sık bir araya geliriz. Araç konusundaki sıkıntıyı biliyorduk ve bunu çözdüğümüz için mutluyuz. Sanırım 5 araç daha eksiğimiz var. Bunu da biz buradan sözünü verelim Gisbir olarak tamamlayacağız’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Tuzla Belediyesi Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ise ;’’ Şehrimize kattığı değerler ile ve şehrimizin gelişmesinde büyük emekleri olan Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’ne teşekkür ediyorum. İlçemizi geliştirmek ve Şehr-İ Emin olarak şehri emanet aldığımız günden itibaren bizden önce de bizden sonra da böyle olacak. Her zaman bir emanet ruhu ile davrandığımızda ne olursa olsun neye sahip olursak olalım emniyetin olmadığı yerde hiçbir şeyin anlamı yok. Güvenlik yoksa hiçbir malınızın mülkünüzün olmasının kıymeti de yoktur ‘’ dedi. Gisbir Başkanı Murat Kıran’a teşekkür eden Başkan Yazıcı araçların Tuzla Emniyet Müdürlüğüne hayırlı olmasını diledi.

 

 

Törende kısa bir konuşma yapan Ali Akça ;’’ Paylaşımın sergilendiği güzel bir törende olmaktan dolayı son derece mutluyum. 1992 yılında İlçelik vasfını kazanmış olan Tuzla o günden bugüne sanayicilerimizin katkıları ile daha da gelişmiştir. Gisbir Başkanı Murat beyin nezdinde tüm bu araçların alınmasında elini taşın altına koyan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Polisine ve Devletine yardımcı olmak , onların yanında olmak son derece önemlidir ‘’ dedi.

 

 

Konuşmaların ardından Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği , GİSAŞ Gemi İnşa Sanayi A.Ş. , Deri Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Erkal Uluslararası Nakliyat ve Ticaret A.Ş. , GEMAK Gemi İnşaa Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ali Gürün ve Kuzey Shipyard Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ ye Kaymakam Akça, Başkan Yazıcı ve Emniyet Müdürü Kahraman tarafından katkılarından dolayı plaket verildi. Tuzla Müftüsü Ali Erhun’un okuduğu dua ve kesilen kurbanın ardından araçlar Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından teslim alınarak toplu çekilen hatıra resmi ile beraber program sona erdi.

 

 

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak ilk başta Denizcilik Şehir ilçemizin Lokomotifi Sanayici iş adamlarımıza duyarlılığı için teşekkür ederken emniyetimize kazandırılan araçların İlçe Emniyet Müdürlüğümüze hayırlı olmasını diliyoruz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Haber: Çiğdem Uzun 

 

 

 

tuzla tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla kaymakamlığı tuzla belediyesi gisbir gisaş deri organize sanayi murat kıran dr. şadi yazıcı istanbul il emniyet müdürlüğü içişleri bakanlığı cumhurbaşkanlığı tuzla son dakika tuzlapres
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF 2. LİG PLAY-OFF FİNALİ TRT SPOR'DA
TFF 2. LİG PLAY-OFF FİNALİ TRT SPOR'DA
ŞENOL GÜNEŞ DÖNEMİ BİTİYOR
ŞENOL GÜNEŞ DÖNEMİ BİTİYOR