Advert

ERDOĞAN'DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE SÜRPRİZ TELEFON

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da kendisine mektup veren üniversite öğrencisini makam aracından telefonla arayarak, mektupta iletilen sorunun detayı hakkında bilgi aldı.

ERDOĞAN'DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE SÜRPRİZ TELEFON
Bu içerik 159 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın makam aracında bir üniversite öğrencisiyle yaptığı telefon görüşmesinin görüntüsünü sosyal medya hesabından "Bir güzel adam Recep Tayyip Erdoğan" mesajıyla paylaştı.

Alınan bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da bir program çıkışında kendisine mektup iletmek isteyen genci görerek, makam aracını durdurdu ve mektubunu aldığı Aylin İbrahimağaoğlu isimli üniversite öğrencisiyle ile bir süre sohbet etti.

MAKAM ARACIYLA İLERLERKEN MEKTUBUN SAHİBİYLE TELEFONLA KONUŞTU

Ardından makam aracında öğrencinin mektubunu okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbrahimağaoğlu'nu telefonla arayarak, mektupta anlatılan sorunun detaylarıyla ilgili bilgi aldı.

"AYLİN BİR DİNLE, BU OFLULAR BİR ALEM"
Telefon görüşmesinde Erdoğan'ın telefonda öğrenciye "Aylin bir dinle dinle, bu Oflular bir âlem ya, dinle beni" diye takılması dikkat çekti. Erdoğan'ın üniversite öğrencisi ile telefonla konuştuğu sırada makam aracında Muazzez Ersoy'un seslendirdiği "Albümdeki Resimler
" isimli şarkının çaldığı, Altun'un paylaştığı videoya yansıdı.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/592460.aspx

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KASAPOĞLU, MUSTAFA CENGİZ'İ KABUL ETTİ
BAKAN KASAPOĞLU, MUSTAFA CENGİZ'İ KABUL ETTİ
PFDK'DAN AHMET AĞAOĞLU'NA CEZA
PFDK'DAN AHMET AĞAOĞLU'NA CEZA