Advert

20 ARALIK HAVA DURUMU TAHMİNLERİ

Etkisini hızla arttıran soğuk hava, şiddetli yağmurun günlerdir etkisini koruduğu şu günlerde insanlar sabahın erken saatlerinde bugün hava durumu nasıl olacak? İstanbul'da bugün hava nasıl olacak? Okullar tatil mi? sorularını sormaya başladı. Peki 20 Aralık 2018'de hava nasıl olacak? İStanbul'da okullar tatil mi? tüm sorularınızın cevabı haberimizde..

20 ARALIK HAVA DURUMU TAHMİNLERİ
Bu içerik 799 kez okundu.

Soğuk havanın etkisini günden güne arttrıması ve özellikle İstanbul'da günlerdir süren olumsuz hava koşulları insanları endişenlendirmeye devam ediyor. Dün yaşanan Sarıyer'de Ayazma deresinin taşması Şile'de kargo gemisinin karaya vurması bugün fırtınalı bir havaya uyanan İstanbulluları yeniden endişenlendiriyor. Peki Bugün İstanbul'da hava nasıl olacak? Hangi illerde okullar tatil edildi?  20 Aralık 2018'de hava durumu tahminleri

İSTANBUL HAVA DURUMU - 20 ARALIK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre, yarın İstanbul'da bulutlu ancak yağışsız bir hava etkili olacak. Hava sıcaklığı ise 3 ila 5 derece arasında olması bekleniyor. 

20 Aralık Hava Durumu Tahminleri|İstanbul'da hava bugün nasıl olacak?

İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da yaşanan fırtınalı hava da hem sel baskınları hem de kentin yüksek kesimlerindeki kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Özellikle öğrenciler olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul'da okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. Ancak İstanbul Valiliği'nden bu yönde bir açıklama gelmedi. Yani yarın İstanbul'da eğitim devam edecek.

BAZI İLLERİMİZDE HAVA DURUMU

ISTANBUL 2°C, 6°C
Çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yağmur, batı ve yüksek kesimlerinin bu akşam ve gece saatlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.

ANKARA 3°C, 9°C
Çok bulutlu, bu akşam saatlerinde yağmurlu

IZMIR 4°C, 10°C
Çok bulutlu

BURSA 2°C, 7°C
Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu, rakımı 500 m ve üzerindeki yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ADANA 9°C, 16°C
Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam ve gece saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 10°C, 17°C
Çok bulutlu, bu akşam saatlerinde doğu kesimleri ve Finike çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKISEHIR -1°C, 4°C
Çok bulutlu

KAYSERI 3°C, 6°C
Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu

SAMSUN 9°C, 13°C
Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu

TRABZON 11°C, 12°C
Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu

ERZURUM -3°C, 1°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

DIYARBAKIR 5°C, 9°C
Çok bulutlu ve aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı

GAZIANTEP 5°C, 8°C
Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam ve gece saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.


https://www.bolgegundem.com/20-aralik-hava-durumu-tahminleriistanbulda-hava-bugun-nasil-olacak-661977h.htm?utm_campaign=639150&utm_source=sendpulse&utm_medium=push

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ