Advert

İETT ŞOFÖRÜNDEN GEÇMİŞ OLSUN

İETT ŞOFÖRÜNDEN GEÇMİŞ OLSUN
Bu içerik 953 kez okundu.

23 Aralık Pazar Günü Pendik Güzelyalı Köprüsü’nde, İETT Halk Otobüsü’nün Gebze Harem hattında çalışan minibüse çarpması sonucu, aralarında Tuzlapress Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Emine Demir’in de bulunduğu hafif yaralanmalı bir kaza gerçekleşmişti.

Kazada, minibüste ayakta bulunan Demir, çarpmanın etkisiyle yere düşmüş, başını metal tutacağa çarparak yaralanmıştı.

Kazanın hemen sonrasında, Tuzlapress Gazetesi ekibi, olay yerine gelerek, Demir’i Tuzla Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne götürerek, röntgen ve tomografi çekimlerinin gerçekleştirilmesini sağlamıştı. Sancı ve ağrıları bulunan Demir’in yapılan röntgen ve tomografi çekimlerinin ardından sağlık durumu iyiye gitmeye başlamıştı. Şu an, Demir’in durumu, gayet iyi bulunuyor.

Bugün olayda, otobüsü kullanan İETT Halk Otobüsü Şoförü Serhat Özdemir, gazetemizi arayarak, kazada yaralanan yazı işleri müdürümüzden daha sonra haberdar olduğunu belirtti ve gazetemize gelerek, “geçmiş olsun” dileklerini bizzat iletti.

Kaza anını kendinden dinlediğimiz Özdemir, olay anında minibüsün yolcu indirmek üzere, bir anda durduğunu ve yağmurlu yolda frene basmasına rağmen, arabanın kaydığını ve minibüse arkadan vurduğunu belirtti. 

Olay sonrası, otobüsten inerek, yaralılarla ilgilendiğini söyleyen Özdemir, yazı işleri müdürümüzün ekibimiz tarafından hastaneye götürüldüğünden bilgisi olmadığını, daha sonra yapılan haberlerden öğrendiğini ifade etti.

Özdemir, Güzelyalı Köprüsü’nün bir gerisinde otobüs durağı olduğunu, bu köprünün Başakşehir Koleji’nin  bulunduğu yere alınmasının daha doğru olacağını, babadan gelen mesleği  olan şoförlük tecrübesiyle dile getirirken, Güzelyalı Köprüsü’nde bakıldığında, her zaman kaza olduğunu söyledi. 

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Demir’e “geçmiş olsun” dileklerini ilettikten sonra, Genel Yayın Yönetmeni ve ekibimize teşekkür ederek gazetemizden ayrılan Serhat Özdemir’e Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak, yazıhanemize kadar gelerek gösterdiği duyarlılık için teşekkür ediyor, biz de “geçmiş olsun” dileklerimizi iletiyoruz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ 

HABER: HÜSEYİN EKMEKÇİ

 

 

tuzla pendik emine demir tuzlapress tuzla son dakika güzelyalı köprüsünde kaza
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU