Advert

2023'E DOĞRU

2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı bugün Tuzla'da başladı.

2023'E DOĞRU
Bu içerik 1230 kez okundu.

T.C Milli Eğitim Bakanlığı ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023 eğitim Vizyonu Tuzla Çalıştayı bugün Tuzla Asım Kibar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı.


 

Tuzla Kaymakamı Ali Akça'nın önderliğinde başlayan çalıştaya Tuzla kaymakamı Ali Akça, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet  Alireisoğlu, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut  Özcan, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Soner Can, Hacı Osman  Yırtıcı, Birkan Onat  ve Adnan Sarıyıldız ile  Tuzla Halk Eğitim Merkez Müdürü Metin Çangır  ve beraber çalıştay da görev alan seçilmiş 90 öğretmen katıldı.


 

Bugün saat 16:30'a kadar sürecek olan 2023 Eğitim Vizyonu Tuzla Çalıştay’ı programının açılış konuşmasını Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet  Alireisoğlu yaptı.


 

 Alireisoğlu ‘’ 2023 Eğitim vizyonunun, Cumhurbaşkanımızın huzurunda Bakanımız tarafından açıklanan vizyon bir çalışma taslağıdır’’ sözleriyle başladığı konuşmasına ‘’Tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri de çalıştay programı hazırladı, bizde ilçemiz olarak bugün bu çalıştayı burada yapıyoruz’’ dedi.


 

Alireisoğlu ‘’  Biz genel anlamda 2023 vizyonunun içini nasıl doldurabiliriz ve bunu verimli bir şekilde yapabilmek için bu çalıştayı yapıyoruz, bu birlikte çalışmamızın bir örneği olacak, ekip halinde çalışmak ve takım olmak ayrı bir şeydir ben ve şube müdürlerim bir takımı oluşturuyoruz, bu takım okul müdürlerimizle ve öğretmenlerimizle daha da büyük bir hale geliyor böylece beraber çalışıyor ve başarıyoruz’’ ifadelerini kullandı.


 

‘’Bugün bu çalışmada bulunanların Tuzla’da saygın ve alanlarında başarılı öğretmenlerimiz ve müdürlerimiz olduğunu unutmayalım. Ben hepinize güveniyorum’’ diyen Alireisoğlu başlarında önderliklerini yapan Kaymakam Akça’ya ve her zaman desteğini esirgemeyen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.


 

Tuzla Kaymakamı Ali Akça yaptığı konuşma da 2023 Vizyonunun önemli mihenk taşlarından birinin, eğitim olduğunu dile getirirken eğitimin önemine dikkat çekti. Kaymakam Akça ‘’Gelecekte ülkeye hizmet edecek olan bu günün neslini eğitimle ayakta tutarız. Sizler onların yol göstericilerisiniz, bu çalıştay da yapılacak olan çalışmalar 2023 Vizyonunda ilçemize de çok şeyler katacaktır.’’ dedi.


 

Akça konuşmasında ‘’Vizyon ve Misyonun önemine değinirken birlikte beraber çalışmak, takım olmak ve ekip olarak hareket etmek önemlidir bu vesileyle hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.


 

2023 Eğitim Vizyonu çalıştayı toplu resim çekiminin ardından ilçemiz Tuzla’da da startı vermiş oldu.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla belediyesi tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü dr. şadi yazıcı ahmet aliresioğlu Tuzla Asım Kibar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tuzla halk eğitim merkezi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TRABZONSPORUN YENİ FORMASI
TRABZONSPORUN YENİ FORMASI
İSTANBUL 'A GELDİ
İSTANBUL 'A GELDİ