Advert

TUZLA'NIN YENİ SKM BAŞKANI

AK PARTİ Tuzla'da 31 Mart Yerel Seçimeri için AK Parti Tuzla İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı bugün belli oldu.

TUZLA'NIN YENİ SKM BAŞKANI
Bu içerik 651 kez okundu.

 

AK PARTİ Tuzla'da bey 31 Mart Yerel Seçimeri için  AK Parti Tuzla İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı bugün belli oldu.

2018 yılında yapılan Olağan İlçe Kongresi’nde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevine getirilen Partinin her kademesinde görev alan tecrübeli isim İsmail Çetin AK Parti Tuzla İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı olarak atandı.

SKM BAŞKANI İSMAİL ÇETİN KİMDİR?

1974 Yozgat İli Çekerek İlçesi Tipideresi Köyünde doğdu. 1990 yılında İstanbul’a yerleşerek inşaat sektöründe taşeron olarak çalışmaya başladı. 1996 yılında Onur İnşaat Ltd. Şti’ni Kurarak inşaat taahhüt işleri yapmaya başlayan Çetin ,1992 ve 1994 yılları arası Milli Gençlik Vakfı Tuzla İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

1996 yılında Refah Partisi Tuzla İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına başlayan Çetin, 2001 yılında AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

İsmail Çetin,Gençlik Kolları İlçe Başkan Yardımcılığı görevinin ardında ise, 2009 yılında AK Parti Tuzla İlçe Yedek Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 2013 yılında AK Parti Tuzla İlçe Yönetim Kurulu üyesi olarak göreve devam eden Çetin, Son dört seçimde SKM Başkan Yardımcılığı ve program sorumluluğu görevlerinde bulundu.

2013 yılında sosyal politikalardan sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olan Çetin, 2018 yılında yapılan Olağan İlçe Kongresi’nde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevine getirildi.

İsmail Çetin halen bu görevini sürdürürken aynı zaman da İlçemizde  İnşaat-taahhüt işleride yapmaktadır.AK Parti Tuzla İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı olarak atanan İsmail Çetin, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Tekses Medya Tuzlapress Ailesi olarak  AK Parti Tuzla İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı İsmail Çetin'i tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

ak parti ak parti tuzla tuzla skm ismail çetin
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE