Advert

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NET KONUŞTU

AK Parti Kocaeli Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Tüm il ve ilçe başkanlarımıza buradan talimat veriyorum. Seçmen listelerinde isimleri yer almayan üyelerimizin adreslerini bulup kayıtlarını yaptıracaksınız." dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NET KONUŞTU
Bu içerik 236 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Aday tanıtım toplantımızın ülkemiz, partimiz ve Kocaeli'miz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Siz bir şarkısınız biliyorum. Hiçbir zaman unutulmayacaksınız. Kocaeli her alanda olduğu gibi belediye hizmetlerinde de en iyisine layık. Durmak yok yola devam.

Dün Ankara ve Trabzon'da ifade ettim. 31 mart seçimlerinde AK Parti teşkilatlarına çok büyük görevler düşüyor. AK Parti kadroları bu seçimlerde Kocaeli'nde daha çok koşturacak daha çok çalışacak, daha çok insana ulaşacak ve inşallah bir kez daha AK Parti'nin zafer sancağını şehrimizde dalgalandıracaklardır.

İL VE İLÇE BAŞKANLARINA TALİMAT

Üyemiz olan 10 bin kişinin seçmen kaydı yok. Tüm il ve ilçe başkanlarımıza buradan talimat veriyorum... Seçmen listelerinde isimleri yer almayan üyelerimizin adreslerini bulup kayıtlarını yaptıracaksınız. Oy verme hakkı kazanan her gencimize ulaşın. Kendilerini partimizde siyaset yapmaya davet edeceksiniz.

Kocaeli bu ülkenin lokomotif şehirlerinden biridir. Buradaki hizmetin farklılığı var. Kocaeli milli gelir sıralamasında Türkiye'de ikinci durumda.

https://www.f5haber.com/siyaset/buradan-talimat-veriyorum-haberi-1073131/

Nesrin MARAZ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU