Advert

KARTAL'DA 8 KATLI BİNA ÇÖKTÜ!

İSTANBUL Kartal'dan gelen son dakika haber yürekleri toplattı. Kartal'da 8 katlı bina çöktü, olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi gönderildi. Binada 24 daire bulunuyordu.

KARTAL'DA 8 KATLI BİNA ÇÖKTÜ!
Bu içerik 772 kez okundu.

İstanbul Kartal Cevizli'de patlamanın ardından 8 katlı Yeşilyurt apartmanı çöktü. Bina yerle bir olurken olay yerinde zamana karşı bir yarış var. Şu ana kadar 1 kişinin öldüğü 4 kişinin yaralı olduğu belirlendi. Ancak gelen son dakika haberler çok sayıda ölü olabileceği yönünde.

 

Binada 24 Daire var : Çöken binada 24 dairenin ve 15-20 kişinin çalıştığı bir tekstil atölyesinin olduğu öğrenildi. Hayli yeni olan binadaki bu dairelerin tamamen dolu olduğu bildiriliyor. Ölü sayısının yüksek olabileceğinden endişe ediliyor.

 

Patlama oldu : Görgü tanıkları binadan önce büyük bir patlama sesi geldiğini ardından da çökmenin meydana geldiğini duyurdular. Saat 16.00'da yaşanan olay sırasında binada kaç kişinin olduğu bilinmiyor.

Bursa ve Sakarya'dan Ekipler Geliyor: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın olay yerine hareket ettiği öğrenilirken AFAD da çöken bina için Sakarya ve Bursa'dan ekipleri yola çıkardı.

Binanın çökmeden önceki hali

Binanın yıkılmadan önceki hali yukardaki gibi. 8 katlı binanın neden çöktüğü henüz bilinmiyor. 

-"Sesimi Duyan Var mı?" Olay yerinde zamana karşı yarış var. İtfaiye ekiplerinin vatandaşlara "Sesimi duyan var mı" diye sesleniyorlar.

"Binanın Altında Çocuklar Kalmış Olabilir": Binanın çöktüğünü gördüğünü söyleyen görgü tanığı, "Yol kenarında oynayan çocuklar vardı, tam emin değilim ama binanın altında kalmış olabilirler" dedi.

http://www.internethaber.com/kartalda-8-katli-bina-coktu-binada-12-aile-vardi-olu-ve-yaralilar-var-1939793h.htm

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TRABZONSPOR FARKLI KAZANDI
TRABZONSPOR FARKLI KAZANDI
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
ORHAN AK İSTİFA ETTİ