Advert

"BEN TUZLA'NIN EVLADIYIM"

CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Bu içerik 898 kez okundu.

CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Tuzla’nın tanıdığı isim Salim Gürsoy, ziyaretlerine ve çalışmalarına devam ediyor.

Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve Tuzla Müftüsü Ali Erhun’u ziyaret eden Gürsoy, Tuzla Belediye Başkan’ı Dr. Şadi Yazıcı’ya da nezaket ziyaretinde bulunarak başarılar dilemişti.

Saadet Partisi ve İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanlıklarına da ziyaretlerde bulunan Gürsoy, bu ziyaretlerine dün BBP'ni de ilave etti.

Daha önce İYİ Parti İlçe Başkanı Recep Karaot, Saadet Partisi İlçe Başkanı Resul Kılıç ile bir araya gelen Gürsoy dünde Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ile bir araya geldi.

Tuzla BBP İlçe Başkanı Cüneyt Şahin’e ziyaretimiz sırasında karşılaştığımız ve kısa sürede sohbet ettiğimiz Tuzla CHP Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, 16 Şubat’ta projelerinin tanıtımı ile Tuzla'lıların karşısına çıkacağını söyledi.

Tuzla’da bulunan dernekler ve esnaflara da ziyaretlerini sürdüren Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy “Tuzla’da 10 sene gibi İlçe Başkanlığı yapmış Tuzla'yı çok iyi bilen ve tanıyan bu İlçe'nin evladıyım uzun bir süre rahmetli anneme verdiğim bir söz ile siyasetten uzak kaldım ve şimdi yeniden ilçeme hizmet etmek için bugün Belediye Başkan Adayı'yım,Tuzla’da değişim olması gerektiğine inanıyorum, doğma büyüme Tuzla'lı olarak ilçeme hizmet etmek arzusundayım ve 250.000 Tuzlalının derdini kendi derdim olarak görmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Gürsoy “1 Nisan sabahı Tuzla’da kim Belediye Başkanı olursa olsun ben yine aynı Salim Gürsoy’um, bu ilçede yine hep beraber olacağız. Belediye Başkanı olduğum takdirde bugün bu ziyaretleri yaptığım siyasi partiler ile yine beraber yine istişare halinde olmak ve Tuzla'yı hep beraber Tuzlalılar ile yönetmek istiyorum” dedi

 

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy’a çalışmalarında başarılar diliyoruz.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla chp tuzla son dakika salim gürsoy chp chp tuzla belediye başkan adayı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TRABZONSPOR FARKLI KAZANDI
TRABZONSPOR FARKLI KAZANDI
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
ORHAN AK İSTİFA ETTİ