Advert

"YARDIM AMAÇLIDIR"

Van'ın İpekyolu ilçesinde, üzerinde 'Sosyal Yardım Amaçlıdır, Para ile Satılmaz' yazılı kömür torbalarına gizlenmiş 69 kilo 100 gram esrar ele geçirildi.

Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Van'da polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu kömür yüklü kamyonette, üzerinde 'Sosyal Yardım Amaçlıdır, Para ile Satılmaz' yazılı kömür çuvalları içerisine zulalanmış 69 kilo 100 gram toz esrar ele geçirildi.

Kamyonetteki yardım kömürleri arasında 69 kilo esrar ele geçirildi.

Van'da polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu kömür yüklü kamyonette, üzerinde 'Sosyal Yardım Amaçlıdır, Para ile Satılmaz' yazılı kömür çuvalları içerisine zulalanmış 69 kilo 100 gram toz esrar ele geçirildi. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

NARKOTİK KÖPEĞİ DETAYLI ARAMA YAPTI

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Edremit İlçesi Kurubaş Mahallesi'nde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelendikleri kömür yüklü kamyonette narkotik köpeği 'Bozo' ile detaylı arama yaptı. Aramalarda dış yüzünde 'Sosyal Yardım Amaçlıdır, Para ile Satılmaz' yazılı kömür çuvalları içerisine zulalanmış 69 kilo 100 gram toz esrar ele geçirildi. Esrar ile ilgili S.B. gözaltına alınırken, soruşturmanın çok yönlü devam ettiği belirtildi.

https://www.sondakika.com/haber/haber-komur-torbalarindan-uyusturucu-cikti-11737206/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE KONYA ENGELİNE TAKILDI
FENERBAHÇE KONYA ENGELİNE TAKILDI
SAHAYI TERK ETTİ
SAHAYI TERK ETTİ