Advert

YENİ MHK BAŞKANI KİM OLACAK?

Son haftalarda tartışma konusu olan Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifasını açıklamasının ardından yeni başkanın kim olacağı sorusu gündeme geldi. Kulislerde Kuddusi Müftüoğlu'nun ismi ön plana çıksa da MHK Başkanlığı için en büyük adayın Abdurrahman Arıcı olduğu öğrenildi

YENİ MHK BAŞKANI KİM OLACAK?
Bu içerik 286 kez okundu.

üper Lig'de üst üste yaşanan hakem hatalarının ardından; Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu, dün akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile istifasını duyurmuştu.

Namoğlu'nun ayrılığının ardından MHK'nin başına kimin geçeceği merak konusu olurken kulislerde eski MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nun ismi geçmişti. MHK'nin başına Müftüoğlu'nun değil, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı'nın gelmesi bekleniyor.

2018'de yeniden TFFHGD Başkanlığına seçilen Arıcı'da problem çıkması durumunda ise Mustafa Çulcu ve Bülent Yavuz'un isimleri öne çıkıyor.

Yusuf Namoğlu, 2011 ve 2014 yıllarında olmak üzere iki defa kısa süreli olarak Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'nı yapmıştı. Namoğlu son olarak 2016'da MHK'nin başına atanmıştı.

http://spor.haber7.com/super-lig/haber/2826741-mhk-baskani-kim-olacak-one-cikan-3-isim

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
ORHAN AK İSTİFA ETTİ
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!
BURSASPOR YILDIZ OYUNCUNUN HEYKELİNİ YAPTI!