Advert

DİLENCİLER PES DEDİRTTİ

Batman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2019 yılının ilk operasyonunda 30 dilenci yakaladı. Dilencilerin, ekmek ve balıkların arasında para gizlediğini gören ekipler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

DİLENCİLER PES DEDİRTTİ
Bu içerik 238 kez okundu.

Batman Belediyesi'ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentte duygu sömürüsü yaparak haksız kazanç elde eden şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda, dilencilerin ekmek ve balıkların arasına para gizlediğini gören zabıta ekipleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Batman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2019 yılının ilk operasyonunda 30 dilenci yakaladı. Kadın zabıta ekipleri tarafından üstleri aranan dilencilerin paralarını sakladıkları yerler, bu kadarına da pes artık dedirtti. Dilencilik yaparak kazandıkları paraları ekmek ve balıkların arasına saklayan şahısların, yapılan aramalarının ardından üzerlerindeki paralara el konuldu.

DİLENCİLER HAKKINDA TUTANAK TUTULDU

Zabıta ekipleri tarafından yakalanan dilenciler, haklarında Kabahatler Kanunu uyarınca cezai işlem yapıldıktan sonra Göç İdaresi ve Çocuk Şube Müdürlüğüne götürülerek yasal işlem başlatılması için tutanak tutuldu.

https://www.sondakika.com/haber/haber-dilencilerin-paralari-gizledikleri-yer-bu-kadarina-11739621/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAKATLIK!
GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAKATLIK!
GALATASARAY'DA DİAGNE ŞOKU !
GALATASARAY'DA DİAGNE ŞOKU !