Advert

İŞ ARAYANLAR MARİNA'YA

Tuzla 3. İstihdam Fuarı, bugün Tuzla Marina'da açıldı.

İŞ ARAYANLAR MARİNA'YA
Bu içerik 1205 kez okundu.

Tuzla 3. İstihdam Fuarı, bugün Tuzla Marina'da; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez'in de katılımıyla açıldı.

İş hayatında arayan, aranan ve aranılanın buluştuğu Tuzla Belediyesi, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi, İşkur ve Viaport Marina'nın katkılarıyla açılışı yapılan Tuzla 3. İstihdam Fuarı, Tuzla'da Marina'nın hemen girişinde bulunuyor.

8-9 Mart tarihlerinde saat 10.00-18.00 arası açık olacak İstihdam Fuarı'nda iş arayanlar ve eleman arayanlar buluşacaklar.

BİM Marketler Grubu, Seyhan Cam Tic. Ltd. Şti, Termo İndüksiyon, Toyotetsu, Alfa ve Gemak gibi birçok firmanın standı bulunan fuarın açılışında Başkan Yazıcı, "3.sünü gerçekleştirdiğimiz Tuzla İstihdam Fuarı'nda, iş hayatında aranan ve arayanları bir kez daha buluşturuyoruz. Yanımızda olan, bize destek olan, bizimle beraber bu fuarda yer alan tüm firmalara ve temsilcilerine teşekkür ediyorum. Bir nebze de olsa ilçemizde bu fuar vasıtasıyla eksiklikleri kapatabilirsek ne mutlu." ifadelerini kullandı.

Başkan Yazıcı, "İstanbul Tuzla'dan başlar ama bir anlamda da Tuzla'da biter." ifadelerinin ardından Marmaray ile beraber Tuzla'nın ulaşımının da son derece rahatlayacağını söyledi.

Tuzla 3. İstihdam Fuarı'na Tuzla SGK Müdürü Gökay Çıkrıkçı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın Bora, Tuzla İşkur Müdürleri Naciye Aydın, Türkan Polat, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Mehmet Çelikel ve İsmail Çolak, Tuzla Belediyesi Birim Müdürleri ve firma yetkilileri katıldı.

Tuzla Marina'da bugün ve yarın açık olacak fuarda, halkımız iş müracatlarını firmalarla birebir görüşerek yapabilirler.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RIZA KAYAALP FİNALDE!
RIZA KAYAALP FİNALDE!
TRABZONSPOR'A EKUBAN ŞOKU!
TRABZONSPOR'A EKUBAN ŞOKU!