Advert

GALATASARAY DİVAN KURULU'NDA KÖFTE TARTIŞMASI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Mali açıdan üyeleri bilgilendiren Cengiz, CAS süreci hakkında da açıklama yaptı..

GALATASARAY DİVAN KURULU'NDA KÖFTE TARTIŞMASI
Bu içerik 300 kez okundu.

 Divan Kurulu'nda köfte tartışması

 Başkanı , Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Mali açıdan üyeleri bilgilendiren Cengiz, CAS süreci hakkında da açıklama yaptı.  Başkanı  sözlerine şöyle başladı: Galatasaray'ı temsil eden herkese saygı göstermemiz gerekiyor. Buradaki gündemin ana maddesi mali divan öncesi siz genel kurul üyelerini mali açıdan bilgilendirmek. Maalesef insanların bir dikkat süreci var ve sizin de dikkatiniz dağılıyor. Asıl dinlememiz ve denetlememiz gereken mali konular arkaya itiliyor. Hiç kimseyi köfteye benzetmedim, neden üstünüze alınıyorsunuz? Hiçbiriniz köfteye benzemiyorsunuz. Ben kendime derim size yine demem.

EĞER BEKA SAVAŞI VARSA...
Galatasaray'ın CAS süreci hakkında konuşan Başkan Mustafa Cengiz, 'Ben Galatasaray Başkanı olarak ben beni eleştirenlerin de yanındayım. Galatasaray var olma mücadelesi gösteriyor. Eğer beka savaşı varsa, şu anda Galatasaray için var. CAS süresince çok hayati sınavlar verdik. Şu anda borsanın en değerli şirketiyiz. Bize karşı bütün tezgahlara rağmen, CAS'ta davayı kazandık' ifadelerini kullandı.

https://www.takvim.com.tr/spor/2019/03/13/galatasaray-divan-kurulunda-kofte-tartismasi

 

 

.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YALÇIN GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU
YALÇIN GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM