Advert

"TEMELİNİ ÇOK YAKINDA ATIYORUZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı'ndaki açılış töreninde halka hitap etti. Erdoğan, "Millet bahçesini de içine alan 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Temelini çok yakın bir zamanda atıyoruz." açıklamasında bulundu.

Bu içerik 322 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Bugüne kadar 70 milyon liralık yatırımla Mogan’ı büyük oranda temizledik. Şimdi çok daha kaliteli yaşam alanı haline getiriyoruz. Millet bahçesini de içine alan 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Temelini çok yakın bir zamanda atıyoruz.
 
Konya Yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklar hayırlı olsun. Şehir parkımız, 53 ayrı mahalle parkı, aile yaşam merkezleri gibi toplam 209 proje, belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu. 3 bin 512 yataklı yurtlar açtık, Gölbaşı’na gençlik merkezi kazandırmak için çalışmalara başladık. Yeni bir devlet hastanesi yapıyoruz.
 
Ülkemizin en önemli savunma sanayii merkezlerinden olan Uzay Sistemleri Entegrasyon Merkezi’ni Gölbaşı’nda kurduk. CHP bunu kıskanıyor. ‘Uzay merkezinin, uydunun ne işi var’ diyor. Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olacak Gölbaşı’nı projelerle desteklemeye devam edeceğiz.
 
HESAPLARINI BOZACAĞIZ
 
Türkiye gibi çevresinde dünyanın tüm güçlerinin hesap yaptığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir. Türkiye gibi bir ülkede önemsiz seçim olamaz. Her seçim bir beka seçimidir. Bu yüzden 31 Mart’ın beka seçimi olduğunu söylüyoruz.
 
Ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri tüm umutlarını 31 Mart'a bağlamaktadır. Ülkemizin içinde ne kadar ezan, vatan, bayrak, milli irademiz ile sorunu olanlar varsa hepsi 31 Mart'a yüklenmiş durumdalar. Tüm bu hesapları bozacağız.
 
Bunlar İstiklal Marşı'nın düşmanı değil mi? HDP'nin kongrelerinde İstiklal Marşı okunmuyor. Hatta bayrağımızı bile asmıyorlar. 
 
31 Mart bunun için bir beka meselesidir. Çok çalışacağız. Mesele belediyecilikse kimse kusura bakmasın, kimse elimize su dökemez. Birileri niye terör örgütleriyle iş birliği pahasına 31 Mart’a odaklanıyor? Çünkü bunların işi belediyecilik değil. Bunların asıl derdi Rabiamız.
 
TOPUNUZ GELİN, TOPUNUZ
 
Malum Zillet İttifakı bizim ülkemizi bölmeye gayret ediyor. Ülkemizde Kürdistan var mı? Kürdistan’ı çok seviyorsa Irak’ın kuzeyinde var oraya gitsin. Bu adam Kürt değil ama benim Kürt kardeşlerimi istismar ediyor. Bu vatan bölünmez. Böyle bir gayretin içinde olan varsa bunun hesabını verir. Kadın ‘biz sırtımızı PYD’ye, YPG’ye dayadık’ diyor. Biz de aziz milletimize ve Allah’a dayadık.
 
Topunuz gelin, topunuz. Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te ve Kandil’de inlerine girdik, daha da gireceğiz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız.
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
KALBİM ONLARLA
KALBİM ONLARLA