Advert

TUZLA MİLLET BAHÇESİ

2019 Tuzla vizyon projelerinden biri de Tuzla Millet Bahçesi olacak...

TUZLA MİLLET BAHÇESİ
Bu içerik 1336 kez okundu.

Türkiye genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan projeyle yapılmaya başlanan ve birçok yerde de açılan Millet Bahçeleri'nin bir tanesi de ilçemiz Tuzla'ya geliyor.

Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı'nın 2019 vizyon projelerinden en önemlilerinden biri de Tuzla Millet Bahçesi olacak.

Tuzlalıların rahatlıkla gezebilecekleri, vakit geçirecekleri yeşil alan özlemi, mesire imkanı, bisiklet ve yürüme alanları, oyun parkları ve kafetaryasıyla Millet Bahçesi 2019'da Tuzla'nın kazanımlarından biri olacak.

Tuzla Millet Bahçesi, İçmeler'den Aydınlı'ya çıkan yol üzerindeki Şelale Park'ın hemen arkasında bulunan Aydıntepe'de yükselen Şehriyaz Manzara Konutları'nın ortasında daha önce askeriyeye ait olan 821 dönüm arazinin üzerine kurulacak.

Tuzla Millet Bahçesi'nin kurulacağı alan, Tuzla'ya hakim olan deniz manzaras, temiz havası ve konumuyla yapımının ardından ilçemizde Tuzlalıların uğrak yerlerinden biri olacak.

Özellikle İçmeler, Aydıntepe ve Aydınlı'ya büyük bir ferahlık ve rahatlık getirecek olan Tuzla Millet Bahçesi, askeriyenin taşınmasının hemen ardından seçimden sonra start verecek.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YALÇIN GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU
YALÇIN GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM