Advert

BİZİM SEVDAMIZ TUZLA

Tuzla Belediye Başkanımız ve Ak Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, bugün CNN Türk Seçim Tırı’nın misafiri oldu.

BİZİM SEVDAMIZ TUZLA
Bu içerik 657 kez okundu.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, bugün CNN Türk Seçim Tırı’nın misafiri oldu.

‘’İstanbul Tuzla’da başlar, realite olarak da Tuzla’da biter.’’ Başkan Yazıcı Tuzla’yı bugün ortak akılla yönettik, bundan sonra da ortak akılla yöneteceğiz.’’ dedi.

 

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ‘’ İstanbul’un bize borcu var ; 8 Organize Sanayi, 3 Arıtma Tesisi, Sanayi Bölgeleri, Mezbahası, Hurdacıları,  patlayıcılarıyla İstanbul’un yükünü aldığımız bir bölgedeyiz, tüm bu dezavantajlara rağmen bunları avantaja çevirerek, Tuzla’mızı bir cazibe merkezi haline getirmek  için 2 dönemdir Tuzlalılarla beraber çalışıyoruz.’’ dedi.

 

 

Projelerinden bahseden Başkan Yazıcı Türkiye’de tek olacak ve sadece Tuzlalılara ait olacak olan halkın adası projesinin önemine değindi. Hayırsız ada olarak bilinen adanın eğlence ve dinlenme alanı olarak tasarlandığını söyledi. Halkın adasının ahşap iskelesi bay ve bayan plajları, piknik alanları, kuş gözlem evi, doğa yürüyüş parkuru, su sporları kulübü ve sosyal tesisleriyle vizyon bir proje olacağını dile getirdi.

 

 

Başkan Yazıcı bir diğer projenin ise 2 milyon m2 Göl'ün olduğu alandaki 2 adanın da botanik bahçesi olarak tasarlanarak Tuzlalılara özel bir yer olacağını belirtti.

 

 

Bugüne kadar sağlık alanlarının yanına Alzheimer ve Kronik hastalıklar merkezi ekleneceğini tüm yaşlılara da rahatlıkla ulaşacak olan panik butonunu devreye sokacaklarını söyledi.

 

 

 

Başkan Yazıcı, çocuk müzesi ve oyuncak değişim merkeziyle çocuklarımıza imkanlar sağlamak istediğini belirtirken her eve ve ebeveynlere sosyal medya eğitimi vereceklerini dile getirdi.

 

 

Tuzla Belediye Başkanı ve Ak Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, 83 projenin içinde engelsiz taksi ve engelsiz bakım istasyonlarının önemli olduğunu belirtirken, Tuzla’yı yeni yatırımlarla sahili, kamp alanları ve sosyal tesisleriyle mavi ile yeşilin bir araya geleceği İstanbul’un özel ilçelerinden biri yapmak  için çalışacaklarını ,bunu da ancak gönül belediyeciliğiyle başaracaklarını söyleyen Yazıcı''Bizim derdimiz,sevdamız  Tuzla'' dedi  

 

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE