Advert

TUZLAMIZA HAYIRLI OLSUN...

Ve beklenen gün geldi... Yarın akşam İstanbul'un ve Tuzla'nın belediye başkanı belli oluyor...

TUZLAMIZA HAYIRLI OLSUN...
Bu içerik 1189 kez okundu.

Tarih 29 Aralık 2018... T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayını Dr. Şadi Yazıcı olarak açıklıyor. Aradan bir ay geçtikten sonra bu kez CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy'un ismi CHP tarafından deklare ediliyor.

Bu arada BBP Tuzla Belediye Başkan Adayı Sedef Arzu Ur Şahin ile beraber SP Tuzla Belediye Başkan Adayı Resul Kılıç'ın da isimlerinin açıklanması ile seçim süreci başlamış oldu.

İlk ismi açıklanan, on senedir Tuzla'nın belediye başkanlığı görevini yürüten, Tuzla'yı İstanbul'un önemli ilçelerinden biri haline getiren, Dr. Şadi Yazıcı adaylığının açıklandığı ertesi günü seçim vaatlerini hemen açıklayarak seçim başlamadan seçime hazır olduğunu gösteriyordu.

Arkasından diğer adaylar, seçim vaatleriyle çalışmalarına başladılar, esnaf gezileri, evlere ziyaret, sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalar ile tarihler bugün 30 Mart 2019'u gösterirken ilçemiz Tuzla'nın belediye başkanı da yarın akşam 19:30 - 20:00 saatleri arasında belli olacak.

Hareketli ve hızlı geçen bu seçim sürecinde Türkiye'nin göz bebeği İstanbul'un iki belediye başkan adayı Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ile beraber T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ilçemizde düzenlediği mitingler ile beraber Tuzla'da heyecanı üst noktaya çıkardılar.

Evet, yarın 31 Mart 2019 Fatih Sultan Mehmet Han'ın fethettiği İstanbul'un Belediye Başkanı ile son yılların gözde ilçesi Tuzla'nın belediye başkanı yani 2019 ile 2024 arasında İstanbul'u ve Tuzla'yı yönetecek iki isim belli olacak.

Bugün saat 17.00'de başlayacak olan seçim yasakları öncesi biz de aylardır verdiğimiz seçim haberlerimize son noktayı koyarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Yarın akşam son söz söylenecek bir taraf diyor ki "Tuzla'nın vizyon başkanı yeniden geliyor", bir taraf da diyor ki "Mart'ın sonu bahar".

Biz de diyoruz ki önümüzdeki 5 sene başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ile Tuzla vizyonuna vizyon katar ve İstanbul finalini Binali ile yani İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Binali Yıldırım ile yapar.

1 Nisan sabahı görüşmek üzere...

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

HABER: BEKİR KAYA

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE