Advert

HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATI

Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman'ı ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatı'nın, 174. yılını kutladık.

HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATI
Bu içerik 1178 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümü, tüm Türkiye'de Emniyet Müdürlüklerimize yapılan ziyaretlerle kutlanıyor.

Polis olmak zor iştir, evinden ailenden uzak kalırsın, gecen gündüzün yoktur, tek derdin vatanın, bayrağın ve milletindir. Bu uğurda canını, kanını ortaya koyarsın kısacası bu kutsal görev için yeri geldiğinde şehit olursun.

İşte biz de Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılında Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak tüm ekip, bugün Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman'ı ziyaret ettik.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün başarılı müdürlerinden olan Emniyet Müdürümüz Kahraman ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdiğimiz ziyarette müdürümüz nezdinde Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün tüm polislerinin de Polis Haftası'nı kutladık.

En başta İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu olmak üzere, Emniyet Genel Müdürümüz Celal Uzunkaya, İstanbul Emniyet Müdürümüz Dr. Mustafa Çalışkan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman, İstanbul İlçe Emniyet Müdürlerimiz ile beraber, Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polislerimizin Polis Haftası'nı kutlarken bu kutsal görevde Şehit olan polislerimize de Allah'tan rahmet dileriz..

Bizleri makamında ağırlayan tüm ekibimize gösterdiği misafirperverlik ile her zaman bizde yeri ayrı olan, İstanbul'un suç oranı en düşük ilçelerinden ilçemiz Tuzla'nın çalışkan ve başarılı müdürü Müslüm Kahraman'a teşekkür eder, Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılını kutlarız.

 

HERKESİN POLİSİ KENDİ VİCDANIDIR. FAKAT POLİS, VİCDANI OLMAYANLARIN KARŞISINDADIR

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

HABER: BEKİR KAYA

T.PRESS(1318).jpg (421×92)

tuzla ilçe emniyet müdürlüğü
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE