Advert

EMNİYETTE KOLTUK DEĞİŞİMİ

Polis Haftası'nda makam koltukları miniklerin oldu.

EMNİYETTE KOLTUK DEĞİŞİMİ
Bu içerik 1384 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılında İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve İstanbul'un 39 ilçesinin müdürlerinin koltuklarında minik misafirleri vardı. Minikler, müdürlük koltuğuna oturarak İstanbul'un ve ilçelerinin emniyetini sağladılar.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, "Bu önemli haftada tüm ilçe ve emniyet müdürlüklerinde makam koltuklarına oturan minik öğrencilerimiz ile bizzat internetten canlı olarak görüştüm." dedi.

Türk Polisi Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümünde Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün de minik misafiri vardı. Aynı zamanda polis kızı olan Derin Orhan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman'ı ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, minik misafirini karşılayıp ona yakın ilgi gösterirken Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılında kısa bir süreliğine de olsa müdürlük makamına minik Derin'i oturttu.

Aynı zamanda polis olan babası ve annesi ile beraber Müslüm müdüre çiçek hediye eden Derin, Türk polisinin en önemli haftasında bu ziyareti ile polis amcalarının da yüzlerini güldürdü.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

GAMZE MUTLU

TUZLAPRESS(129).jpg (520×97)

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMRE BELÖZOĞLU ŞOKU !
EMRE BELÖZOĞLU ŞOKU !
MİLLİLER FRANSA MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
MİLLİLER FRANSA MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI