Advert

TUZLA EMNİYETİ MİSAFİR AĞIRLADI

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman ve Emniyet Teşkilatı'na Polis Haftası ziyaretleri devam ediyor...

TUZLA EMNİYETİ MİSAFİR AĞIRLADI
Bu içerik 765 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yılında Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaretler devam ediyor.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, misafirlerini makamında ağırladı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün bugünkü ilk misafiri Tuzla Tapu Müdürü Mesut Mencik oldu. Mencik, Müslüm Kahraman'ı makamında ziyaret ederek Polis Haftası'nı kutlarken başarılar diledi.

Emniyet Müdürlüğü'nün bir diğer ziyaretçisi BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin'di. Şahin, Kahraman'a çiçek takdim ederek her zaman polisin yanında olduğunu ileterek Müslüm Kahraman nezdinde tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutladı.

MHP Eski Tuzla İlçe Başkanı ve Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Volkan Beşiroğlu da emniyeti ziyaret ederek, çiçek takdimiyle Polis Haftası'nda Müslüm Kahraman nezdinde tüm emniyet mensuplarının bu özel gününü kutladı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün koridorlarında bir başka emniyete neşe saçan misafirleri vardı. Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri'nin minikleri, üzerlerindeki ay-yıldızlı t-shirtlerle İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman'ı ve Emniyet Müdürlüğü'ndeki polis abilerini ve ablalarını unutmayarak onları yalnız bırakmadılar.

Emniyet Müdürü Kahraman'a polis amblemi bulunan kendi elleriyle yaptıkları hediyelerini armağan ettiler.

Vatanın, milletin ve bayrağın yılmaz bekçisi olan, gece gündüz demeden canını ortaya koyarak çalışan Türk polisinin, sadece bir gün değil her zaman milletiyle beraber olduğunun unutulmaması dileğiyle Tekses Medya Tuzlapress Ailesi olarak biz de bir kez daha Türk Polis Teşkilatı'nın bu özel gününü kutluyoruz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE