Advert

SUDAN'A GİTMEYE HAZIRLANIYORDU

Yardım işi için Sudan'a gitmeye hazırlanan Gamze Özçelik, darbe haberinin gelmesiyle havalimanının kapatıldığını öğrendi.

SUDAN'A GİTMEYE HAZIRLANIYORDU
Bu içerik 360 kez okundu.

Oyunculuğu bırakıp dernek kuran ve kendini yardım işlerine adayan Gamze Özçelik, Afrika'da su kuyularının açılışına gidiyordu.

Afrikalı kadın ve çocuklara yardım eli uzatan Gamze Özçelik, bugün yine yardım işi için Sudan'a gitmeye hazırlanırken darbe haberini aldı. Sudan'da, darbenin gerçekleşmesiyle havalimanı kapatıldı.

"ORADA YAŞAYANLAR İÇİN DUA EDİYORUZ"
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gamze Özçelik, "Bugün yeniden yüzlerce yetimimize aş olmak, hane olmak için Sudan'a gidiyorduk. Devrim... Darbe... Ne yaşanırsa yaşansın en çok o mazlumlar için endişe duyuyoruz. Orada yaşayan, Allah rızası için hizmet eden kardeşlerimiz için dua ediyoruz. Allah’a emanetsiniz çocuklarım, yoldaşlarım.

Yakın zamanda iç savaş yaşamış, yetim düşen binlerce çocuğu kamyonlarla bölgelerden çıkarılıp, duvarların, tellerin arasına kapatılmış, anne babasızlığı, yokluğu, sahipsizliği ve dışlanmayı sonuna kadar yaşamış, çöllerine vurgun olduğumuz #Sudan . Allah hayır etsin sonunu.." ifadelerini kullandı.

https://www.ensonhaber.com/gamze-ozcelik-sudana-gitmeye-hazirlaniyordu.html

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE