Advert

TUZLA'NIN GURURU

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün yarışmasında birinci olan Tuzlalı Dilara, Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman'ı ziyaret etti.

TUZLA'NIN GURURU
Bu içerik 777 kez okundu.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün yapmış olduğu polis konulu yarışmada kompozisyon dalında il birincisi olan Tuzlalı kızımız Dilara, Polis Haftası'nda Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman'ı ziyaret etti.

Tuzla Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi'nde 11-A sınıfında okuyan Dilara Aslan, aslen Diyarbakır 2002 doğumlu. İlçemizde ikamet eden Aslan ailesinin kızı Dilara, Türk Polis Teşkilatı Haftası konulu komposizyon yazma yarışmasında İstanbul ilinde birinci olarak eğitim kenti Tuzla'yı da gururlandırdı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün yarışmasında birinci olan Dilara'ya İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan adına İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Tuna Coşkun, birincilik ödülü olarak laptop bilgisayar hediye etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluşu yıldönümünde, İstanbul birincisi olarak Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman'ı ziyaret ederek bu özel günde emniyet müdürümüz tarafından makamında ağırlandı. Kahraman, Tuzla'nın başarılı öğrencisiyle sohbet ettikten sonra kendisine kitap ve bluetooth kulaklık hediye ederek eğitim hayatında da başarılar diledi.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak başarılı öğrencimiz Dilara'yı biz de kutluyor ve başarılar diliyoruz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
TÜRKİYE 4. GÜNÜ 1 ALTINLA KAPATTI
EMRE FENERBAHÇE'DE
EMRE FENERBAHÇE'DE