Advert

MAZBATAYI STADYUMA TAŞIMAK ÇOK YANLIŞTIR

Partisinin Kızılcahamam Kampı'nda açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçim sonuçlarına itirazlarla ilgili "Mazbatayı stadyuma taşımak, rekabeti düşmanlığa taşır. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz" açıklamasında bulundu.

MAZBATAYI STADYUMA TAŞIMAK ÇOK YANLIŞTIR
Bu içerik 276 kez okundu.

Beşiktaş-Başakşehir maçındaki mazbata sloganlarıyla ilgili soruyu yanıtlayan Bahçeli, "Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki siyasi rekabeti düşmanlığa taşımak için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz." değerlendirmesinde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'da düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumuna katıldı.

Sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

YSK'nın itirazlara vereceği cevap beklenmektedir. Rakamları görmeden niyetler üzerinden değerlendirme yapanları zevkle takip ediyoruz. Onların söylediği rakamlar yanlış bizim değerlendirmemiz dorğu. YSK'nın açıklamaları sonrasında resmi gazetede neyin ne şekilde sonuçlandığı hakkında yayın yapılacak. İl genel meclisi oylarını yok sanarak yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmişlerdir. 

Çok büyük bir iddia. Seçimin adaleti ve güvenliği açısından önemli sorumluluklar taşıyan insanlar hakkında böyle iddia atılıyorsa ispat edilmeli.

Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa taşımak için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz.

https://www.cnnturk.com/turkiye/bahceliden-onemli-aciklamalar-1404?utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=13.15_baheli&webPushId=MzczNjc%3D

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BORÇ AÇIKLANDI
BORÇ AÇIKLANDI
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ
DİAGNE GALATASARAY'I SİLDİ