Advert

FIRSAT VERMEYİNİZ

FIRSAT VERMEYİNİZ
Bu içerik 506 kez okundu.

Başkan Erdoğan Kızılcahamam kampının kapanış konuşmasını yaptı. “Ticaret erbabından bir ricada bulunmak istiyorum. Onları George, Hans buralara getirmedi.” diyen Erdoğan, “Onları millet buralara getirdi. Bu ülkeyi biz yönetiyoruz. Yatırımcımızın karşısında değiliz ama bu milletin karşısında olanlar bilsinler onların karşısındayız.” ifadelerini kullandı Fitne tohumlarını ekenlere asla fırsat verilmemesi gerektiğini belirten Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti: “Hiçbir AK Partilinin lakayt davranma, görevden kaçma lüksü yoktur. Bizimle yol yürüyen her arkadaşımızın vatandaşlarına karşı sorumlulukları olduğunu unutmaması gerekiyor. Kendini ülkesinden ve partisinden büyük görerek bu yolda yürümeye kalkanlar baştan kaybetmiştir. Bunun için tüm arkadaşlarımdan oturmalarından, kalkmalarından, işlerine, güçlerine dikkat etmelerini istiyorum. Kimlerle oturuyorsunuz, kimlerle kalkıyorsunuz buna da çok dikkat etmemiz gerekiyor.”

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Ekonomi güvenlikle birlikte önceliklerimiz arasında yer alacaktır. Ekonomide Gezi olaylarına kadar tarihi başarılara imza attığımız bir dönem yaşadık

Saldırılar güvenliğimizle beraber ekonomimizi de hedef aldı. Son olarak Ağustos ayında kur, faiz ve enflasyon üzerinden saldırıya uğradık. Kısa sürede tedbirleri alıp normalleşme sürecine girdik.

İhracatımız 168 milyar doları gibi tarihin en yüksek seviyesine ulaştı.

Şimdi önümüzde seçim gerilimi yaşamayacağımız 4.5 yıl bulunuyor. Geçtiğimiz 17 yıldaki tecrübelerimiz bize önümüzdeki 4 yılda büyük başarılara imza atacağımızın güvenini veriyor.

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2019/04/28/baskan-erdogandan-flas-aciklamalar

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ